همه برنامه‌ریزی‌های صادق به هم ریخت!

سرنا_نمایش «نئاندرتال ها» به نویسندگی و کارگردانی متین اوجانی از ۲۲ تیر ماه در تماشاخانه دیوار چهارم روی صحنه رفته است.

متین اوجانی طراح، نویسنده و کارگردان این نمایش در این باره گفت: در روزهایی که نفس‌های تئاتر از حضور ویروس کرونا و تعطیلی های مداوم، به شماره افتاده است، تصمیم دارم تا این نمایش را با تمام سختی‌ها و پرقدرت به صحنه ببرم.

وی عنوان کرد که خود و تیمش تمام تلاش خود را به کار برده اند تا اتفاقی نو را در صحنه رقم بزند و اکنون چشم انتظار حمایت و حضور تماشاگران تئاتر هستند. از بازیگران این نمایش می‌توان از: زهره بختیار، -وحید الهویی، محمدمهدی توکلی زاد، -روناک برخوردار، امیر مرشدزاده، محمدحسین رمضانی، ماهان رهشناس و میلاد ایمانی نام برد.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: صادق، فیلمنامه نویس جوان، در زندگی برای هر چیز، حتی بارداری همسرش، برنامه ریزی کرده است. ولی این بار ماجرا جور دیگری رقم می‌خورد... سایر عوامل: طراح، نویسنده و کارگردان: متین اوجانی. تهیه کنندگان: بهناز یادگاری، حسین جزایری و متین اوجانی. دستیاران کارگردان: مریم جانمحمدی، میلاد ایمانی و سارا کاظمی. طراح صحنه: علی ساسانی نژاد طراح گرافیک: سینا افشار طراح گریم: بابک کشن فلاح اجرا لباس: زهرا آبدوست عکاس: محیا اوجانی ساخت تیزر: متین اوجانی

این نمایش از تاریخ ۲۲ تیر الی ۱۸ مرداد ماه از ساعت ۲۰، در تماشاخانه دیوار چهارم به‌روی صحنه می‌رود و بلیت آن از طریق سایت تیوال به فروش می‌رسد.

منبع: ایسنا

کد مطلب: ۲۱۴۸۸۲
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت