چرا اجرای نمایش «بانوی محبوب منِ» گلاب آدینه متوقف شد؟

طبق اعلام روابط‌عمومی مجموعه تئاتر شهر، دور اول اجرای نمایش «بانوی محبوب من » به کارگردانی گلاب آدینه که از ۲۰ آبان روی صحنه رفته است، ۲۵ آذر و به احترام فرا رسیدن ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) به اتمام می‌رسد و از اول دی نمایش دیگری به جای آن در تالار اصلی این مجموعه روی صحنه می‌رود.

برنامه تالارهای نمایشی  تئاتر شهر در حالی اعلام شد که دور اول اجراهای نمایش «بانوی محبوب من» به کارگردانی گلاب آدینه در تالار اصلی این مجموعه به احترام فرارسیدن ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، با پایان هفته جاری موقتا به اتمام خواهد رسید.

این اثر نمایشی که از روز بیستم آبان‌ماه در تالار اصلی تئاتر شهر  روی صحنه رفته است، روز پنجشنبه بیست‌وپنجم آذرماه به احترام فرارسیدن ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا (س) موقتا به اجراهای خود پایان خواهد داد.

براساس برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته با پایان گرفتن دور اول اجرای نمایش «بانوی محبوب من»، یک اثر نمایشی ویژه به مناسبت ایام گرانقدر فاطمیه از روز چهارشنبه اول دی‌ماه در تالار اصلی به صحنه خواهد رفت که اطلاعات تکمیلی و جزییات آن طی روزهای آینده اعلام می‌شود.

چرا اجرای نمایش گلاب آدینه متوقف شد؟
پوستر نمایش «بانوی محبوب من» 

بنابراین گزارش از روز یکشنبه بیست‌ویکم آذرماه تا پایان هفته جاری نمایش «بانوی محبوب من» به کارگردانی گلاب آدینه ساعت ۱۸:۴۵ در تالار اصلی، نمایش «باباآدم» به کارگردانی لیلی عاج ساعت ۱۸:۳۰ در تالار چهارسو، نمایش «تختی در اتاق شماره ۲۳ هتل آتلانتیک» به کارگردانی تینو صالحی ساعت ۱۸:۳۰ در تالار قشقایی و نمایش «بیماری خانواده میم» به کارگردانی سروش طاهری ساعت ۱۹:۳۰ در تالار سایه میزبان تماشاگران خواهد بود.

 

کد مطلب: ۳۵۵۹۴۰
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت