«جنون محضِ» الهام پاوه‌نژاد و صدف اسپهبدی در نمایشی از علیرضا کوشک‌جلالی

علیرضا کوشک‌جلالی، در اجرای نمایش «جنون محض»، از حضور الهام پاوه‌نژاد، دیبا زاهدی، صدف اسپهبدی و الهه فرازمند بهره می‌برد.

علیرضا کوشک‌جلالی، نویسنده، مترجم، مدرس و کارگردان تئاتر، قصد دارد، تازه‌ترین اثر خود را امسال، در یکی از تماشاخانه‌های شهر تهران به صحنه ببرد.

او در این نمایشِ نوشته مایکل فرین که «جنون محض» نام دارد و کمدی برگزیده سال ۱۹۸۲ انگلستان است، از حضور هنرمندانی چون الهام پاوه‌نژاد، صدف اسپهبدی و الهه فرازمند بهره می‌برد.

علیرضا کوشک‌جلالی، در سال‌های گذشته، نمایش‌هایی چون «مسخ»، «بازرس»، «موسیو ابراهیم و گل‌های قرآن»، «راهزنان»، «خدای کشتار»، «روبینسون کروزو»، «در انتظار آدولف» و ... را در ایران اجرا کرده است.

این نویسنده با تجربه تئاتر، برای نمایشنامه «پا برهنه، لخت، قلبی در مشت»، جایزه نمایشنامه‌نویسی آلمان را دریافت کرده و همچنین پنج نمایشنامه از او به زبان آلمانی به چاپ رسیده است.

پیش از این، حضور حمیدرضا علی‌نژاد و هاتف کلاته به عنوان تهیه‌کننده، بهزاد جاودان‌فرد به عنوان مجری طرح، امیر قالیچی در سمت مدیر روابط عمومی و امیر پارسائیان مهر به عنوان مدیر امور رسانه، در نمایش «جنون محض» قطعی شده بود.

 

منبع: خبر آنلاین
کد مطلب: ۳۵۹۳۳۲
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت