حمایت سیامک صفری از دانشجویان معترض

سیامک صفری که این روزها دو نمایش کمدی را به طور همزمان اجرا می‌کند، می‌گوید برای حمایت از دانشجویان، بلیت این دو نمایش با تخفیف ویژه به دانشجویان ارایه می‌شود.

این بازیگر و کارگردان تئاتر گفت: این روزها تعدادی از دانشجویان به افزایش قیمت بلیت تئاتر اعتراض دارند و ما نیز از آنان حمایت می‌کنیم چراکه قشر دانشجو بخش مهمی از مخاطبان تئاتر را تشکیل می‌دهند و ما نیز خوشحال می‌شویم تا آنان تماشاگران کارهایمان باشند.

او ادامه می‌دهد: به همین دلیل گروه ما تصمیم گرفت بلیت دو نمایش «سودولوس»  و «توپ شناور» را با تخفیف ویژه به دانشجویان ارایه کند.

نمایش «سودولوس» براساس اثری از کمدی‌نویس رومی تیتوس ماکیوس پلوتوس نوشته شده که با بازنویسی سیامک صفری و با حضور بازیگران جوان روی صحنه می‌رود.

«توپ شناور» نیز بر اساس دو نمایشنامه «بالابر غذا» نوشته هارولد پینتر و «داستان باغ وحش» اثر مشهور ادوارد آلبی با بازنویسی سیامک صفری نوشته شده است . این نمایش با بازی مهدی رضایی، مجتبی بیات و سیامک صفری روی صحنه می‌رود.

صفری این دو نمایش را به طور همزمان در سالن شماره یک تماشاخانه سپند روی صحنه آورده است که در ساعت‌های 19 و 21 اجرا دارند.

او پیش از این هم نمایش‌های «گور خواب‌ها»، «سر میز شام»، «لامبورگینی ۱ و ۲»، مونولوگ «بام تهران» را به عنوان کارگردان اجرا کرده است.
منبع: ايسنا
کد مطلب: ۳۵۹۵۷۸
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت