رابعه اسکویی: زنان این تئاتر را ببینند

رابعه اسکویی پس از تماشای «دختری در قطار» گفت: به عنوان هنرمند، موظفیم از فعالان عرصه تئاتر حمایت کنیم.

«رابعه اسکویی» درباره نمایش «دختری در قطار» گفت: خیلی‌ها همیشه سر دیدن کارهای تک‌نفره خسته می‌شوند و لُپ کلام را درک نمی‌کنند زیرا این کارها اغلب کسل‌کننده هستند؛ اما با توجه به تمهیدات حمیده مقدسی (کارگردان) و بازی بی‌نظیر بازیگر نمایش این اتفاق برای «دختری در قطار» نیفتاد. واقعا این کار را دوست داشتم و با آن خندیدم و گریه کردم. نمایش «دختری در قطار» متن جالبی دارد که بابت خلق‌اش، به مقدسی تبریک می‌گویم.

او افزود: بیش از نیمی از افراد جامعه ما بانو هستند بنابراین باید تمهیداتی برای آنها اتخاذ کرد اما متاسفانه ما چندان شاهد چنین رویکردی از سوی سیاست‌گذاران نیستیم؛ تولید کارهایی چون نمایش «دختری در قطار» بسیار خوشحال کننده است چراکه بانوان با دیدن آنها متوجه می‌شوند همیشه و همیشه می‌شود آنقدر قدرتمند بود که در برابر مشکلات پایداری کرد. همانطور که دختر داستان نمایش «دختری در قطار» در برابر مشکلاتش پایداری کرد و نتیجه کارش را هم گرفت. زن‌ها بارورند و اگر قدرتمند نبودند پروردگار زایش را برعهده آنها نمی‌گذاشت.

این بازیگر بیان کرد: اتفاقات باعث می‌شوند که ما بزرگ و قدرتمند شویم و راه‌مان را پیدا کنیم.

اسکویی گفت: من هر جایی که تئاتر باشد می‌روم و می‌بینم زیرا به عنوان یک هنرمند موظف هستم از دوستانم و هنرمندان دیگر حمایت کنم. من فکر می‌کنم هر تئاتر نکته‌ای برایم دارد و من با تماشای آن به نکته‌اش پی می‌برم.

او در پایان همه را به دیدن این اثر نمایشی دعوت کرد.

«دختری در قطار» از ۲۵ اردیبهشت در تماشاخانه ماه روی صحنه رفته و تا ۱۳ خرداد پذیرای مخاطبانش خواهد بود. علاقه‌مندان می‌توانند هر روزه ساعت ۱۹ برای تماشای این تئاتر به تماشاخانه ماه بروند.

منبع: ایلنا
کد مطلب: ۳۵۹۸۲۵
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت