تهیه کنندگی ساعد سهیلی در یک اثر نمایشی

دور دوم اجرای نمایش «تب» به کارگردانی رویا کاکاخانی، بازی جواد خواجوی و تهیه کنندگی ساعد سهیلی از روز یکشنبه ششم شهریور ماه در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌رود.

دور دوم اجرای عمومی نمایش «تب» به نویسندگی والاس شان ، ترجمه بهرنگ رجبی و کارگردانی رویاکاکاخانی از روز یکشنبه ششم شهریور ماه با جایگزینی جواد خواجوی به عنوان ایفاگر تک نقش این اثر نمایشی به جای نادر فلاح میزبان علاقه مندان تئاتر در تالار قشقایی تئاتر شهر خواهد بود. این در حالی است که در اجراهای پیش رو ساعد سهیلی بازیگر شناخته شده سینما به عنوان تهیه کننده  گروه اجرایی را همراهی می کند.

سیتا ییلاق بیگی طراح صحنه و لباس، علیرضا شفقی نژاد آهنگساز، رضا خضرایی طراح نور، محمد حسن دباغی فرد دستیار کارگردانی و مدیر اجرا، ماهور ماجدی دستیار کارگردان، میثم مقدم روابط عمومی و مشاور پروژه، محمد امین احمدوند مجری طرح، کیان قدرشناس مدیر صحنه، ندا عبدالمحمدی منشی صحنه ، رضا جاویدی عکاس گروه اجرایی این دور از اجراهای عمومی نمایش «تب» را تشکیل می دهند.

این اثر نمایشی روایت گر بخشی از زندگی مردی است که در یک شرایط اقتصادی و فرهنگی خوب رشد کرده و بزرگ شده است اما اتفاقی بر او تاثیر گذاشته و و باعث می‌شود تا دیدگاهش نسبت به زندگی ، نقش و جایگاهش در وضعیت و شرایط اقتصادی جهان وارد شرایط و نگاه متفاوتی شده و به این بیاندیشد که اصلاً می‌تواند بر شرایطی مانند فقر اثر داشته باشد یا خیر؟

 

رویاکاکاخانی از جمله هنرمندان عرصه تئاتر است که طی سال های اخیر علاوه بر تدریس تئاتر در حوزه های مختلف دانشگاهی در نمایش هایی چون «پیش از ناشتایی – 1377»، «مده آ- 1378»، «پیراهن های سفید – 1379»، «ابر در فنجان – تالار مولوی- 1380»، «خاموشی ماه – تالار شماره 2 تئاتر شهر – 1381»، «یادگاری ها- تالار شماره 2 تئاتر شهر – 1382»، «اتاق گریم – تالار شماره 2 تئاتر شهر – 1383»، «آپارتمان – تماشاخانه مهر – 1379»، «هنگامه ای که آسمان شکافت – تماشاخانه مهر – 1382»، «گاهی اوقات برای زنده ماند باید مرد- تالار قشقایی – 1382» و چند اثر نمایشی دیگر به عنوان کارگردان، دستیار کارگردان و عضو گروه اجرایی حضور داشته است.

نمایش «تب» به کارگردانی رویا کاکاخانی از تاریخ یاد شده ساعت 18 به مدت زمان 60 دقیقه و قیمت بلیت 70 هزار تومان میزبان علاقه مندان تئاتر خواهد بود.

منبع: برنا
کد مطلب: ۳۶۲۱۶۵
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت