تقدیر از محمد شیری در «لانگ‌شات»

گروه اجرایی نمایش «لانگ شات» که این روزها در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر روی صحنه است، شامگاه روز جمعه، اول اردیبهشت از محمد شیری بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون قدردانی کرد.

تقدیر از محمد شیری در «لانگ‌شات»

گروه اجرایی نمایش «لانگ‌شات» که این روزها به کارگردانی و بازی محمدرضا مالکی روی صحنه است، شامگاه روز جمعه اول اردیبهشت‌ماه به پاس سال‌ها تلاش و کوشش در تئاتر، سینما و تلویزیون از محمد شیری بازیگر پیشکسوت کشورمان قدردانی کرد.

محمدرضا مالکی پس از پایان اجرای نمایش ضمن قدردانی از استقبال خوب مخاطبان از این اثر نمایشی بیان کرد: «امشب می‌خواهیم از محمد شیری قدردانی کنیم که نسل من با او خاطره‌های بسیاری داریم. هنرمندی که طی چندین دهه خدمات قابل توجهی در همه عرصه‌های نمایشی ایران انجام داده و گروه اجرایی نمایش «لانگ‌شات» افتخار دارد تا به پاس این حضور ارزشمند به سهم خود از این هنرمند ارزنده قدردانی کند.»

محمد شیری هم پس از دریافت لوح قدردانی خود از جمشید مرادیان، هنرمند پیشکسوت مجسمه‌سازی که در تالار سایه حضور پیدا کرده بود، گفت: «وقتی سریال «پوست شیر» را دیدم، بدون اینکه محمدرضا مالکی را بشناسم، بازی او را با تمام وجودم تحسین کردم. امشب هم وقتی شاهد نقش‌آفرینی او در اجرای نمایش «لانگ‌شات» بودم، یقین پیدا کردم او یک بازیگر عالی است که امیدوارم در آینده شاهد نقش‌آفرینی‌های بیشتر او در عرصه‌های مختلف بازیگری باشم.»

محمد شیری از جمله بازیگران پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون کشورمان است که از سال ۱۳۴۹ فعالیت خود را آغاز کرد. وی پس از حضور در آثار صحنه‌ای با کارگردانی هنرمندان برگزیده تئاتر کشورمان، به ایفای‌نقش در سریال‌ها و فیلم‌های تلویزیونی نیز پرداخت و طی چند سال گذشته با مجموعه تلویزیونی «شب‌های برره» به اوج شهرت خود دست پیدا کرد.

نمایش «لانگ‌شات» به نویسندگی جواد خورشا و محمدرضا مالکی و با بازی و کارگردانی محمدرضا مالکی هرروز ساعت ۲۰:۱۵ با مدت زمان ۷۰ دقیقه در تالار سایه تئاتر شهر روی صحنه می‌رود.

در خلاصه داستان این اثر نمایشی آمده است: «رضا مژده کارگر خیاطی که عاشق سینماست یک شب در محل کار خود می‌خواهد فیلمی با گوشی همراه از خودش ضبط کند تا برای یک دفتر سینمایی بفرست.»

منبع: خبر آنلاین
کد مطلب: ۳۶۷۲۴۱
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت