حمید جبلی پس از ۲۰ سال بازمی‌گردد!

نمایش «سوسمار» که جدیدترین همکاری حمید جبلی و رحمت امینی به شماره می‌آید، برای اجرا به مجموعه تئاتر شهر رسید.

حمید جبلی پس از ۲۰ سال بازمی‌گردد!

نمایش سوسمار به نویسندگی حمید جبلی و کارگردانی رحمت امینی از ۶ شهریور در تالار چهارسوی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه خواهد رفت. بهار مشیری، ابوذر ‌ساعدی، فرزاد برهمن، عرفان معصومی و نوید جهانزاده بازیگرانی هستند که در این اثر به ایفای نقش می‌پردارند. حمید جبلی بعد از گذشت دو دهه از تئاتر به‌عنوان نویسنده و مشاور هنری نمایش «سوسمار»، همراه این گروه نمایشی و کارگردان بود.

از دیگر عوامل نمایش می‌توانم به محمدرضا عطایی‌فر به‌عنوان مجری طرح و سعید سیادت به‌عنوان مدیر تولید در این پروژه اشاره کرد. نمایشنامه سوسمار تازه‌ترین اثر حمید جبلی هنوز به چاپ نرسیده است و نسبت به آثار دیگر این بازیگر، نویسنده، کارگردان و صداپیشه، تجربه‌های نو و متفاوت می‌شود. در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «دقایقی مانده به تحویل سال جدید، زن و مردی که در حال آماده سازی سفره هفت سین و آغاز سال تازه هستند، تخم مرغی برای رنگ آمیزی تهیه می کنند. چند دقیقه بعد، تخم مرغ ترک می خورد و ...» نمایش «سوسمار» از روز دوشنبه ۶ شهریورماه ساعت ۲۰:۱۵ و با مدت زمان ۶۰ دقیقه اجرای خود را در تالار چهارسوی مجموعه تئاترشهر آغاز خواهد کرد.

تمدید «اسکرین شات» تا سوم شهریور

نمایش اسکرین شات به نویسندگی و تهیه‌سازی سامان شمس و کارگردانی امیر عباسی در سالن سه پردیس تئاتر شهرزاد تمدید شد.

با توجه به مخاطبان از نمایش اسکرین شات از یکشنبه بیست و نهم مرداد ماه تا جمعه سوم شهریور ماه با تغییر ساعت نمایش، در ساعت بیست و یک و سی دقیقه در صحنه می‌رود.

امیرحسین رضازاده، حامد آرامی، امیرحسین همایونی، ستاره فلاح فرد، سحر قلببند، حسین جااهد، رومینا کوهزاد و مرضیه ابراهیمی بازیگران «اسکرین شات» هستند.

سایر عوامل این نمایش عبارتند از دستیار کارگردان قدیمی و برنامه ریز: سمیه، مدیر اجرایی: حسین عباسی، منشی صحنه: مبینا گروسی، صحنه طراح: امیر عباسی، صحنه مدیر: معصومه پور نورام، طراح نور: علی حیدری قمصری، طراح صدا: حمید باباخانی، طراح لباس: ستاره فلاح فرد، طراح گریم: شانا زیوردار، طراح پوستر: واهب مصلحی فرد، عکاس: ندا رضایی، ساخت تیزر: علی گلزاری، مشاور امور رسانه: ناصر ارباب.

در خلاصه داستان نمایش آمده است: فرض کنید در یک دورهمی، در کنار همسر و دوستانتان، باید تمام محتویات تلفن همراهتان را با صدای بلند بخوانید.

منبع: ایرنا
کد مطلب: ۳۶۹۹۱۷
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت