مه‌لقا باقری و نسیم ادبی همچنان روی صحنه می‌مانند

نمایش «گناه مشترک» به تهیه‌کنندگی فرانک یوسفی با نویسندگی و کارگردانی ماهیار چرمچی تا سوم بهمن روی صحنه خواهد ماند.

مه‌لقا باقری و نسیم ادبی همچنان روی صحنه می‌مانند

نمایش «گناه مشترک» به تهیه‌کنندگی فرانک یوسفی با نویسندگی و کارگردانی ماهیار چرمچی با توجه به استقبال مخاطبان برای ۳ شب تا سوم بهمن ساعت ۱۹:۳۰ میزبان مخاطبان خواهد بود.

این نمایش که قرار بود از بیست‌وچهارم آذر تا پایان دی ماه ساعت ۱۹:۳۰ در سالن یک پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه باشد، بنا به استقبال مخاطبان تا سوم بهمن روی صحنه خواهد ماند.

نسیم ادبی، مه‌لقا باقری، نگین خامسی، الهام شعبانی و نیکی مظفری اسامی بازیگران این نمایش به ترتیب حروف الفبا است. حسین ابراهیمی نیز بازیگر این اثر است که در بخش تصویری نمایش حضور دارد. «گناه مشترک» روایتگر تلاش پنج زن برای یافتن دلیل منطقی از زندانی شدن‌شان در یک اتاق بتونی است.

تاکنون علی اوجی، بهرام افشاری، هومن حاجی عبدالهی، رویا نونهالی، الیکا عبدالرزاقی، شمس لنگرودی، مهری شیرازی، فرزاد حسنی، سارا منجزی، مجید مظفری، شهرام زمانی، علیرضا رئسییان، رهام هادیان، ناصر زینعلی، مریم شیرازی، مهسا کرامتی، بابک صحرایی، بهزاد عبدی، راما قویدل، بهرنگ توفیقی، دانیال عبادی، امید صباغ‌نو، عاطفه رضوی، الهام حمیدی ازجمله هنرمندانی هستند که تاکنون به تماشای این نمایش نشسته‌اند. بلیت‌فروشی این اثر نمایشی در سایت تیوال در حال انجام است.

منبع: خبر آنلاین
کد مطلب: ۳۷۳۰۲۷
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت