امیرمهدی ژوله و الیکا عبدالرزاقی در پردیس تئاتر شهرزاد

نمایش «این دنیا یه کنسرت..‌. به من بدهکاره» به نویسنده و کارگردانی سهند خیرآبادی با بازی امیرمهدی ژوله و الیکا عبدالرزاقی از ۲۱ خرداد در دور دوم اجرا روی صحنه می‌رود.

امیرمهدی ژوله و الیکا عبدالرزاقی در پردیس تئاتر شهرزاد

نمایش «این دنیا یه کنسرت..‌. به من بدهکاره» به نویسنده و کارگردانی سهند خیرآبادی و تهیه‌کنندگی محمد قدس پس از پشت سر گذاشتن دور نخست اجراهای خود در سالن چهارسوی تئاتر شهر و شهرهای دبی، آمل و گرگان، در دور دوم اجرا به پردیس تئاتر شهرزاد می‌آید.

امیرمهدی ژوله و الیکا عبدالرزاقی بازیگران این اثر نمایشی هستند که از ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۲۱ در سالن شماره ۱ پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود.

در خلاصه داستان این اثر آمده است: «مهران، مردی میانسال است که تصمیم گرفته بحران‌های زندگی خود را با مخاطبان در میان بگذارد و … .»

یاسال یسلیانی ساخت و اجرای موسیقی، نگین ‌لاجوردی دستیار کارگردان و برنامه‌ریز، شاهین ‌امیرپور مدیر تولید، علی ‌اکباتانی دستیار تهیه‌کننده، مهدی ‌قاضی طراح انیمیشن، پدرام ‌رضوانی طراح نور، شکیبا ‌آدینه دستیار نور، علی ‌زندیه، مهدی ‌قاضی طراح پوستر، گلناز ‌گلشن مشاور طراح لباس، حسین حاجی‌بابایی عکاس، علی زندیه ساخت تیزر و تبلیغات، مصطفی ‌فراهانی و پیمان ‌رضوی طراحان موشن گرافیک، سپیده عاشوری دستیار تولید، سعید رنجبر تدارکات و پشتیبانی و علی ‌کیهانی مشاور رسانه‌ای، دیگر عواملی هستند که سهند خیرآبادی را در این پروژه همراهی می‌کنند.

 

علاقه‌مندان برای تهیه بلیت این نمایش می‌توانند از ساعت ۱۴ روز سه‌شنبه ۸ خرداد به سایت تیوال مراجعه کنند.

 

منبع: سینما اعتماد
کد مطلب: ۳۷۵۵۱۵
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

  • سید محمد موسوی ارسالی در

    ای کاش شبکه خاصی در تلویزیون مخصوص موسیقی های محلی و جدید با سبکهای مختلف داشتیم.

دیدگاه

تازه ها

یادداشت