فروش چند هزار دلاری نقاشی‌های یک سگ!/ ویدئو

سرنا_فردی کانادایی با فروش چند هزار دلاری هر یک از تابلو‌های انتزاعی که سگش می‌کشد، ثروتمند شد.

حجم ویدیو: ۱۱.۰۳M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۳:۳۱ دانلود ویدیو

سگ قلم مویی را در دهان خود نگه داشته و به بوم نقاشی ضربه می‌زند و آثار هنری انتزاعی را با امضای پنجه کوچک خود خلق می‌کند.

نقاشی‌های این سگ با فروش اینترنتی بیش از ۱۳۰۰۰ هزار پوند استرالیا استقبال چشمگیری داشته است. او یک نقاش حرفه‌ای نیست، اما یک سگ شکاری عاشق هنر است.

سگ شکارچی ثابت می‌کند که سرگرمی‌های خلاقانه می‌تواند یک منبع جدی برای درآمدزایی صاحبان خود باشد. صاحب این سگ با فروش ۲۸۸ نقاشی زیبا از مارس ۲۰۱۷ تاکنون بیش از ۱۳۰۰۰ پوند استرالیا درآمد کسب کرده است.

سگ نقاش ۸ سال دارد و از چهار سال پیش با کشیدن آثار انتزاعی بر روی تکه‌های پارچه هنر خود را نشان داد و با چاپ پنجه خود این آثار را امضا کرد.

«دنیس لاو» صاحب سگ ۳۷ ساله، استاد دانشگاه ادمونتون کاناداست و درباره نقاشی‌های این سگ می‌گوید: هانتر همیشه باهوش و کنجکاو بوده است. او همیشه تلاش می‌کند تا ترفند‌های جدیدی را بیاموزد، بنابراین به فکر نقاشی کشیدن افتادیم و این موفقیت بزرگی بود.

او درباره نحوه کشف این مسئله گفت: می‌خواستیم دیوار‌های خانه را رنگ کنیم و من می‌خواستم به هانتر اجازه دهم که قسمت‌هایی از آن را او نقاشی کند. اولین بار که آن را امتحان کردیم، از مهارت آن تعجب کردیم. او واقعاً از انجام این کار لذت می‌برد بنابراین به این کار ادامه دادیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

کد مطلب: ۱۹۵۱۰۵
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت