انجمن هنرمندان مجسمه‌ساز مجمع متفاوتی را تجربه می‌کند

انجمن هنرمندان مجسمه‌ساز ایران با انتشار پستی در حساب رسمی خود در اینستاگرام اعلام کرد که مجمع عمومی نوبت دوم انجمن هنرمندان مجسمه‌ساز ایران و اولین مجمع عمومی انجمن سراسری صنفی به صورت مجازی برگزاری خواهد شد.

انجمن هنرمندان مجسمه‌ساز ایران نوشت:

«هنرمند محترم

با سلام

همانگونه که مستحضرید طی یک سال گذشته هیات مدیره انجمن، بارها مترصد ایجاد شرایط و فرصتی برای برگزاری مجمع عمومی بوده، اما وضعیت همه‌گیری کرونا مانع برگزاری آن گردیده است. در حال حاضر با توجه به تغییرات مندرج در اساسنامه (مصوب مجمع فوق‌العاده سال ۱۳۹۶) که در آن امکان اخذ رای اینترنتی منظور گردیده و نیز پس از تصویب و تایید دستورالعمل‌های برگزاری توسط مراجع مربوطه و تهیه مقدمات لازم، برگزاری مجمع عمومی نوبت دوم انجمن هنرمندان مجسمه‌ساز ایران و اولین مجمع عمومی انجمن سراسری صنفی فراهم شده است.

چنانچه طی ماه‌های اخیر به استحضار اعضا رسید، ضرورت و اهمیت تاسیس انجمن صنفی در دستور کار قرار گرفت تا همگام و هماهنگ با انجمن هنری، ضمن گسترش اختیارات قانونی مجسمه سازان، حقوق و مطالبات صنفی اعضا مطرح و مورد پیگیری قرار گیرد.

بدین منظور با در نظر گرفتن اهمیت برگزاری هر چه سریع‌تر دو مجمع هنری و صنفی، ضمن هماهنگی با نهادهای ذیربط و با توجه به شرایط بغرنج همه‌گیری کرونا، چگونگی انجام همزمان هر دو مجمع و زمان و نحوه برگزاری آن به شرح زیر اعلام می‌گردد:

تاریخ جلسه: چهارشنبه ۱۰ شهریور ماه ۱۴۰۰ ساعت ۴ بعد از ظهر، مجمع عمومی نوبت دوم انجمن هنرمندان مجسمه‌ساز ایران و ساعت ۵ بعد از ظهر، اولین مجمع عمومی انجمن صنفی سراسری هنرمندان مجسمه‌ساز

درخواست از اعضای انجمن

- اساسنامه انجمن صنفی سراسری هنرمندان مجسمه ساز در سایت انجمن قرار گرفته است. این اساسنامه براساس نمونه مورد پذیرش اساسنامه های وزارت کار تدوین گردیده و بخش وظایف انجمن و شرایط عضویت منطبق با متقاضیات و مطالبات حرفه مجسمه سازی تنظیم گردیده است. از اعضی محترم انجمن درخواست می‌شود اساسنامه پیشنهادی را ملاحظه و نظرات و پیشنهادات خود را تا تاریخ ۵ شهریور به شماره واتس اپ انجمن ارسال کنند تا زمان بررسی اساسنامه در جلسه مجمع کوتاهتر شود.

- حضور اعضا و رای گیری در هر دو مجمع به صورت مجازی انجام می‌پذیرد. لذا لازم است تا تاریخ سوم شهریور اطلاعات اعضا شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی، شماره تلفن که به شبکه‌های مجازی متصل است در اختیار مسئولان سامانه قرار داده شود. خواهشمندیم اگر شماره دیگری برای ارتباط با شبکه‌های مجازی دارید هرچه سریعتر به دبیرخانه اطلاع دهید.

- هر عضو موظف است خودش با نام کاربری و رمز عبوری که دبیرخانه به شماره اعلام شده عضو ارسال می‌کند در جلسه حضور داشته باشد و تا پایان جلسه ارتباط خود را با شبکه قطع نکند. خواهشمندیم برای حضور در مجمع امکانات ارتباط با اینترنت را فراهم نمایید و حداقل سه ساعت را برای آن در نظر بگیرد تا برای موافقت یا مخالفت با مطالبی که در جلسه عرض می‌شود رای بدهید. لذا خواهشمندیم پیشاپیش آمادگی لازم را داشته باشید. اطلاعات و آموزش‌های لازم برای ورود به سامانه به صورت فایل توضیحی وتصویری در فضاهای مجازی سایت و اینستاگرام قرار داده می‌شود و همچنین به شماره واتس آپ اعضا ارسال می‌گردد. از اعضای محترم خواهشمندیم در صورت مواجه شدن با مشکل با دفتر انجمن تماس بگیرید. با اعضایی که در مجتمع حضور می‌یابند جهت تکمیل مدارک، اخذ امضا هماهنگی‌های آتی از ۱۳ شهریور انجام خواهد شد.

الف) دستور جلسۀ مجمع عمومی نوبت دوم انجمن هنرمندان مجسمه ساز ایران

۱- استماع گزارش کوتاه عملکرد هیئت مدیره.(گزارش بلند و کاملی از عملکرد هیات مدیره به همراه تصاویر و اطلاعات جامع در سایت انجمن در اختیار اعضا قرار خواهد گرفت.)

۲- استماع گزارش بازرس قانونی

۳- برگزاری انتخابات هیات مدیره دوره دوازدهم و علی‌البدل انجمن

۴- برگزاری انتخابات بازرس اصلی و علی البدل انجمن

۵- سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی باشد.

ب) دستور جلسۀ مجمع عمومی انجمن صنفی سراسری هنرمندان مجسمه ساز

۱- تصویب اساسنامه انجمن صنفی

۲- برگزاری انتخابات هیات مدیره و علی‌البدل انجمن

۳- برگزاری انتخابات بازرس اصلی و علی البدل انجمن

۴- تصویب حق عضویت و ورودیه

متقضیان انتخابات هیئت مدیره و بازرس

اعضای محترمی که مایل‌اند برای انتخابات هیئت مدیره و بازرسی مشترک برای هر دو انجمن هنری و موسیقی نامزد بشوند لازم به نکات زیر توجه کنید.

شرایط حضور در هیئت مدیره و بازرسی و نیز وظایف آنها در اساسنامه انجمن در درج شده است. برای دستیابی به اساسنامه می‌توانید به سایت انجمن مراجعه فرمایید. متقاضیان پس از مطالعه آن لازم است درخواست کتبی خود را تا تاریخ سوم شهریور به آدرس ایمیل انجمن ارسال کنندتا مقدمات لازم برای حضور در رای گیری فراهم شود. لازم است متقاضیان حضور در هیئت مدیره رزومه، سوابق و برنامه دوساله خود را در قالب کاندیداتوری انفرادی یا ائتلاف به آدرس ایمیل انجمن ارسال کنند تا در اسرع وقت در فضاهای مجازی سایت و اینستاگرام به اطلاع اعضا برسد.

چنانکه مستحضرید به دلیل شرایط موجود، نحوه متفاوتی از برگزاری مجمع را برای اولین بار پیشرو داریم. به همین دلیل به همراهی و همکاری یکایک شما گرامیان برای تشکیل و برگزاری مجامع پیش از هر زمان دیگر نیامندیم.»

کد مطلب: ۳۵۳۱۹۲
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت