آخر هفته به کدام نمایشگاه‌های هنری برویم؟

با روند نزولی آمار مرگ و میر و مبتلایان به کرونا و سریع‌تر شدن روند واکسیناسیون، تعداد نمایشگاه‌های هنری که افتتاح می‌شوند و یا در حال برگزاری هستند نیز رو به افزایش است.

لابراتوار بالتوس

نمایشگاه انفرادی «لابراتوار بالتوس» که به نمایش آثار صادق فضل اختصاص دارد، در گالری هما به نشانی خیابان کریم خان زند، خیابان سنایی، کوچه چهارم غربی، پلاک ۸ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا بیستم مهر ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است. در جست و جوی فضای گمشده
«در جست و جوی فضای گمشده» نام نمایشگاه انفرادی نقاشی هادی علیجانی است. این نمایشگاه که در گالری اثر به نشانی خیابان ایرانشهر، کوی برفروشان، پلاک۱۶ در حال برگزاری است، تا بیست و نهم مهر ماه ادامه دارد و همه روزه به جز روزهای شنبه پذیرای بازدیدکنندگان است. 
 رایپاروگرافی
نمایشگاه گروهی «رایپاروگرافی» که به نمایش آثار هنرمندانی مثل امیر حسین اسماعیلی، یاسمن خالقی، سامان ربیعی، مصطفی هامانی و سمانه مطلبی اختصاص دارد، توسط حسین شیراحمدی گردآوری شده است. این نمایشگاه که در گالری نیان به نشانی میدان هفتم تیر، خیابان مفتح جنوبی، خیابان تور، خیابان وفایی و رمز آبادی، بن بست ابهری در حال برگزاری است، تا بیست و سوم مهر ماه ادامه دارد و همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدید کنندگان است. 
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۱۳۹۷۶
 

نگانتروپی
نمایشگاه انفرادی «نگانتروپی» که به نمایش آثار ساناز علوی اختصاص دارد، در گالری اعتماد به نشانی میدان هفت تیر، مفتح جنوبی، بن بست شیرودی، پلاک ۲۵ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که همه روزه به جز روزهای دوشنبه پذیرای بازدیدکنندگان است، تا بیست و هفتم مهر ماه ادامه دارد.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۲۱۲۷۱
 


هویت چهل تکه
«هویت چهل تکه» نمایشگاه انفرادی الهام عظیمی است. این نمایشگاه که در گالری موسسه هوم به نشانی خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک وی، خیابان فضایی، مجتمع سام سنتر در حال برگزاری است، تا شانزدهم مهر ادامه دارد و همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۲۲ پذیرای بازدیدکنندگان است. 
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۶۶۹۴۲۵
 


 

کد مطلب: ۳۵۴۴۳۷
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت