داوران جایزه استیکر معرفی شدند

هیات انتخاب و داوری سومین جایزه سال «استیکر» با دبیری سید مسعود شجاعی طباطبایی، معرفی شدند.

بهرام عظیمی، سید مسعود شجاعی‌طباطبایی، شهاب جعفرنژاد، امیرحسین ایماغیان، امیر یاسمنی، مصطفی خوشابی و علی رادمند به عنوان اعضای هیات داوران سومین جایزه سال «استیکر» معرفی شدند.

همچنین هیات انتخاب این مسابقه هنرمندانی چون بهرام عظیمی، شادی دلپاک (برگزیده دوره‌ اول)، مهناز یزدانی (برگزیده دوره دوم) امیرحسین ایماغیان و امیر یاسمنی که گزینش آثار در دور اولیه را برعهده دارند.

سومین دوره جایزه سال «استیکر» با رویکرد ایران فرهنگی با دبیری سید مسعود شجاعی طباطبایی در سال ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

ایران فرهنگی در این رویداد اینگونه تعریف شده است که محدوده وسیعی از کناره‌های سِند تا قفقاز از یک سو و آناتولی تا ماورالنهر را از سوی دیگر دربرمی‌گیرد که به‌ لحاظ زبان، فرهنگ، هنر و آداب و رسوم شباهت‌های زیادی با ایران دارند و از این‌رو به آن‌ها «ایران فرهنگی» گفته می‌شود. منظور از «ایران فرهنگی» تمدنی‌ست که به‌واسطه آن عناصر و مولفه‌های مشترک زبانی، فرهنگی و اجتماعی پدید آمده است.

این دوره از جشنواره با دو بخش ویژه با عنوان محصولات ایران خودرو و نمادهای اراضی عباس‌آباد تهران برگزار می‌شود و علاقه‌مندان تا سه شنبه ۲۵ آبان‌ماه فرصت دارند تا آثار خود را برای دبیرخانه ارسال کنند.

انتخاب آثار مرحله اول یک‌شنبه ۳۰ آبان‌ است و اعلام اسامی راه‌یافتگان به نمایشگاه روز سه‌شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰ اعلام شده است.

همچنین مهلت ارسال آثار در مرحله دوم نیز روز سه‌شنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۰ است و ۲۱ دی‌ ۱۴۰۰ هم‌زمان با روز جهانی استیکر مراسم اختتامیه و اهدای جوایز برگزار خواهد شد.

 

منبع: خبر آنلاین
کد مطلب: ۳۵۵۰۱۸
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت