برنامه نشست‌های هفتمین جشنواره ملی اسباب بازی اعلام شد

برنامه چهار نشست تخصصی هفتمین جشنواره ملی اسباب بازی برای ارتقای سطح دانش، آگاهی و مهارت فعالان حوزه اسباب بازی توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اعلام شد.

هفتمین دوره جشنواره ملی اسباب بازی باتوجه به رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی ویروس کرونا امسال نیز مانند سال گذشته به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

 

برنامه نشست‌های هفتمین جشنواره ملی اسباب بازی اعلام شد

 

کمیته علمی این رویداد، نشست‌های تخصصی متنوعی را در قالب وبینار برای ارتقای سطح دانش، آگاهی و مهارت فعالان حوزه اسباب‌بازی و عموم مخاطبان تدارک دیده است و همچون دوره پیشین میزبان سخنران‌های بین‌المللی خواهد بود.

چهار نشست تخصصی (وبینار) در روزهای شنبه و یکشنبه ۲۱ و ۲۲ اسفند در دو نوبت صبح (ساعت ۹ تا ۱۱) و بعد از ظهر (ساعت ۱۴ تا ۱۶) برگزار می‌شود و از سازمان‌های مختلف برای ارائه مباحث آموزشی و ترویجی مرتبط با صنعت و توسعه اسباب بازی در وبینارهای تخصصی دعوت شده است.

«اسباب‌بازی‌های شناختی؛ نگاهی بر بنیادی‌ترین کارکردهای اسباب‌بازی در جریان رشد»، «استانداردهای اسباب‌بازی؛ چالش اسباب‌بازی خوب در نگاه حداقل‌های کیفیت»، «بازارهای جهانی، افق پیش‌رو، مروری بر مهم‌ترین چالش‌های جهانی شدن و صادرات» و «تحولات فرهنگی و آثار آن در اقتصاد فرهنگ و اسباب‌بازی؛ آینده صنعتی‌ترین کالای فرهنگی» عنوان‌های چهار نشست تخصصی بخش علمی هفتمین جشنواره ملی اسباب‌بازی است.

این نشست به صورت مجازی برگزار شده و امکان حضور تمامی مخاطبان از سراسر جهان در این وبینار امکان پذیراست و علاقه مندان می‌توانند از ۱۵ اسفندماه ۱۴۰۰ برای شرکت در این نشست به پایگاه این جشنواره مراجعه کنند همچنین از کشورهایی همچنون سنگاپور، هند، بلژیک، لهستان و آلمان نیز در این نشست حضور دارند.

‌هفتمین جشنواره ملی اسباب‌بازی توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با همکاری شورای نظارت بر اسباب‌بازی، در اسفند ۱۴۰۰ به صورت مجازی در حال برگزاری است.

منبع: مهر
کد مطلب: ۳۵۷۵۸۴
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت