دورهمی ۴ نسل کارتونیست‌ها در عین الدوله/«تهران کارتون» ادامه دارد

اختتامیه فصل نخست جشنواره بین المللی «تهران کارتون» با حضور چهارنسل از کارتونیست های کشور در عمارت عین الدوله برگزار شد.

 در اختتامیه فصل نخست جشنواره تهران کارتون با حضور چهار نسل از استادان، چهره‌های مطرح و پیشکسوت کارتونیست کشور از برندگان و افراد برگزیده این رویداد هنری توسط مدیرعامل و معاونین سازمان زیباسازی شهر تهران تقدیر و تشکر شد.

رضا صیادی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران در مراسم اختتامیه این جشنواره ضمن تقدیر از هنرمندان مشارکت کننده افزود: کارتون و کاریکاتور ابزاری اثرگذار برای بیان و روایت جذاب موضوعات و مسائل شهر است که می‌تواند بسیاری از گره‌های فرهنگسازی و آموزش‌های شهروندی را باز کند.

دورهمی ۴ نسل کارتونیست‌ها در عین الدوله/«تهران کارتون» ادامه دارد

به گفته مدیر سازمان زیباسازی، قرار است جشنواره بین المللی تهران کارتون در فصول و دوره‌های مختلف سال با موضوعات مختلف و تخصصی زیباسازی و مدیریت شهری برگزار شود.

در این مراسم جمال رحمتی دبیر جشنواره نیز با اشاره به استقبال خوب هنرمندان گفت: استادان و چهره‌های برتر کشورهای ایتالیا، کوبا، اکوادور، ترکیه و مکزیک آثار خود را به دوره نخست جشنواره ارسال کردند که در کنار ۵۰ اثر کارتونیست های حرفه‌ای کشور و نیز بیش از ۱۰۰ اثر برگزیده فراخوان عمومی، مجموعه‌ای فاخر و با کیفیت از محتوای هنری مدنظر را شکل دادند.

در این مراسم، احمد عربانی، سیدمسعود شجاعی طباطبایی، کیارش زندی و سیدجمال رحمتی حضور داشتند.

منبع: مهر
کد مطلب: ۳۶۰۰۴۴
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت