برپایی نمایشگاه نقاشی در فرهنگسرای بهمن

جلوه گری طبیعت «به زیبایی یک رویا»

آثار الهه فرجی در قالب نمایشگاه نقاشی با عنوان «به زیبایی یک رویا و خیال» به مدت یک هفته تا هجدهم اردیبهشت ماه در گالری فرهنگسرای بهمن در معرض بازدید عمومی است.

جلوه گری طبیعت «به زیبایی یک رویا»

در این نمایشگاه که دومین نمایشگاه انفرادی این هنرمند جوان است، تعداد ۲۲ تابلو اثر نقاشی با تکنیک های رنگ روغن (آکریلیک)، جلوه های زیبای طبیعت روی بوم نقاشی به گونه ای جذاب و خلاقانه به تصویرکشیده است.

الهه فرجی متولد سیزدهم آذر ماه ۱۳۶۶ هنرمند نقاش و دارای مدرک تحصیلی گرافیک است. وی هنر نقاشی رنگ و روغن را از مقطع هنرستان و نزد استاد صمد شاهرخی آغاز کرد. مرحوم شهباز سلمانی و مریم عیوضی از جمله اولین اساتیدی هستندکه طراحی و ترکیب مواد را به او آموختند. او هم اکنون علاوه بر تدریس هنر نقاشی؛ عضو انجمن هنرهای تجسمی ایران و از فعالان انجمن هنرپیشرو است.

شرکت در نمایشگاه گروهی صد اثر چهره ی ورزشی در سال ۱۳۹۶ در موزه هنرهای زیبا و چند نمایشگاه گروهی دیگر وکسب رتبه ی سوم کشوری در رشته ی طراحی با مداد در سال های ۸۴_۸۳ و همچنین نمایش آثار منتخب در نمایشگاه آنلاین مشترک هنرمندان ایران آلمان و ایتالیا در اسفند ۱۴۰۱ و نمایشگاه بین المللی «هنر برای آینده» در دانشگاه آکدنیز شهر استانبول که ۴ تا ۸ اردیبهشت سال جاری در حمایت از زلزله زدگان ترکیه بصورت مجازی برگزار شد، در کارنامه هنری الهه فرجی است.

منبع: خبر آنلاین
کد مطلب: ۳۶۷۵۰۰
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت