ازدواج مجری جنجالی شبکه ورزش با مبینا نصیری

مهدی توتونچی، مجری جنجالی شبکه ورزش با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از از دواج با مبینا نصیری، دیگر مجری صداو‌سیما خبر داد.

مبینا نصیری متولد 5 اردیبهشت 1368 در شهر تهران است. او از دوران کودکی بـه حرفه مجری گری علاقه داشت. مهدی توتونچی متولد تیر 1358 مجری ورزشی است.

تصاویر ازدواج مبینا نصیری با مهدی توتونچی را در ادامه می بینید:

مبینا نصیری و مهدی توتونچی ازدواج کردند

مبینا نصیری کار خود را در رادیو آغاز کرد. سال هـای فعالیتش در رادیو با موفقیت سپری شد تا جایی کـه عنوان بهترین گویندگی «آنونس» در جشنواره رادیو جوان انتخاب شد.

توتونچی فارغ التحصیل لیسانس رشته کامپیوتر می باشد که حالا بعنوان نویسنده و مجری ورزشی فعالیت می کند.

مهدی توتونچی و مبینا نصیری

نصيري درباره مطرح شدن شايعه مرگ احسان عليخاني از زبان توتونچی، مجري شبكه ورزش نوشت:

«دو یا سه سال پیش برای دفاع از شأن همکارم اقای حسنی مطلبی نوشتم…. پارسال بخاطر حاشیه هایی که برای همین آقای علیخانی ایجاد شد، یادداشتی منتشر کردم و چندی پیش هم این حاشیه ها گریبان اقای علی ضیا رو گرفت که همین کار رو انجام دادم و امروز اقای توتون‌چی مجری مسلط و بااخلاق شبکه ورزش…»

او ادامه داد: «تعجب می کنم از این همه نادیده گرفتن سوابق و زحمات مجری ها که به سادگی ازش رد می شیم و با برخوردهای غیر اخلاقی و چکشی مورد حمله قرارشون می دیم…»

نصیری نوشت: «انصاف نیست برای حرفی که خود ایشون هم گفتن احتمال شایعه بودنش وجود داره و اون مطلب رو نه به عنوان یک خبر بلکه به عنوان یک دل نگرانی مطرح کردن کلیه زحماتشون رو نادیده بگیریم…. باور کنید انتن زنده و فشار روانی اش اجتناب ناپذیره و برای هر گوینده و مجری چنین اتفاقاتی پیش میاد…. اقای توتون چی اولین نیست و اخرین هم نخواهد بود مواردی از این دست بسیار بوده از حرفه ای ترین مجریان رسانه…. »

همسر سابق توتونچی

حوالی سال 86 بود که مهدی توتونچی با نیلوفر اردلان بازیکن تیم ملی فوتبال زنان ازدواج کرد که ثمره این زندگی تنها یک فرزند پسر بنام رادان می باشد

در سال 94 بود که خبر مخالفت آقای توتونچی با اعزام همسرش به مسابقات قهرمانی آسیا 2015 موجب تعجب اهالی ورزشی و مردم شد.

در نهایت تیم ملی زنان با نداشتن کاپیتان خود توانست قهرمان شود، با این حال خانم اردلان با اجازه دادستانی توانست در مسابقات آتی مجوز خروج از کشور بگیرد.

کد مطلب: ۱۹۵۲۳۶
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت

پیشنهاد سردبیر