شما نظر دهید/ پایان‌بندی فصل ششم سریال «پایتخت» را پسندید؟

سرنا_فصل ششم «پایتخت» با پخش دو قسمت پایانی آن در ۲۹ و ۳۰ اسفند، به پایان رسید. آیا پس از یک سال وقفه در تولید این سریال، از پایان‌بندی «پایتخت۶» راضی بودید؟

فصل ششم «پایتخت» که دیشب (شنبه ۳۰ فروردین ۹۹) سرانجام به پایان رسید، از آن پروژه‌های سریال‌سازی تلویزیون بود که فراز و نشیب بسیار و حواشی فراوان داشت.

«پایتخت۶»، اول فروردین ۹۹ روی آنتن رفت و در ۱۵ قسمت پخش شد که البته داستانش ناتمام ماند؛ چراکه گروه فیلمبرداری، به دلیل همه‌گیری کرونا، نتوانسته بودند همه صحنه‌ها را بگیرند. همچنین تغییر نویسنده اصلی (آرش عباسی به جای زنده‌یاد خشایار الوند)، حال و هوایی متفاوت به «پایتخت۶» بخشیده بود که به مذاق بسیاری از مدیران سیما و بخشی از مخاطبان خوش نیامد و موجی از انتقادها، سرزنش‌ها و حتی تهمت‌ها را روانه گروه سازنده کرد تا آن‌جا که تکمیل این فصل از سریال، برای مدتی در پرده ابهام باقی ماند.

با همه موانع پیش آمده بر سر راه ادامه ساخت «پایتخت۶»، سرانجام پس از یک سال، بار دیگر، گروه سازنده از جمله محسن تنابنده (طراح، نویسنده، بازیگر)، سیروس مقدم (کارگردان)، الهام غفوری (تهیه‌کننده)، احمد مهرانفر، هومن حاجی عبداللهی، ریما رامین‌فر، نسرین نصرتی، بهرام افشاری و ...(بازیگران) بار دیگر دور هم جمع شدند و دو قسمت پایانی این فصل را ساختند و در روزهای پایانی سال ۹۹، روی آنتن بردند.

اینک با بسته شدن پرونده «پایتخت۶»، شما نظر دهید که آیا پایان‌بندی این فصل از سریال را پسندیده‌اید یا نه؟

نظر خود را زیر همین مطلب، در بخش کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

منبع: خبرآنلاین

کد مطلب: ۱۹۹۷۴۸
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت

پیشنهاد سردبیر