توضیح مهدوی در مورد صحبت جنجالی‌اش روی آنتن

سرنا_محمدرضا مهدوی می گوید صحبت های او و تولد همسرش روی آنتن شبکه سه برای او واکنش های زیادی به همراه داشته ولی او و همسرش فقط به اتفاقاتی که از روز گذشته رخ داده، خندیده اند.

محمدرضا مهدوی یکی از بازیکنان چند باشگاهی مطرح فوتبال ایران در سال های گذشته به شمار می رود که با تیم بهمن به اهالی فوتبال معرفی شد و در ادامه برای تیم های استقلال، شالروآ، پرسپولیس و سپاهان نیز بازی کرد و با این تیم ها به افتخارات زیادی هم دست پیدا کرد. این بازیکن که در پست دفاع میانی به میدان می رفت، در جام ملت های 2000 نیز فرصت حضور در ترکیب تیم ملی را پیدا کرد.

بیشتر بخوانید: طبق اعلام پزشکی قانونی؛ آزاده نامداری با مصرف بیش از صد قرص آرامبخش، فوت کرده است

روز گذشته محمدرضا مهدوی میهمان برنامه ای بود که برای دیدار دو تیم پرسپولیس و شهرخودرو یا پدیده ترتیب داده شده بود و بخشی از صحبت های در پایان این برنامه که در مورد تولد همسرش بود، در شبکه های اجتماعی دست به دست شد و واکنش های مختلفی به همراه داشت. به همین بهانه با محمدرضا مهدوی هم صحبت شدیم و با این بازیکن ملی پوش سابق گفتگویی انجام دادیم که در ادامه می خوانید.

*من یک کار جدید و قشنگ انجام دادم سوال پایانی ما از محمدرضا مهدوی در رابطه با حرف های روز گذشته اش در تلویزیون بود و اینکه تولد همسرش را تبریک گفته بود. او در واکنش به این سوال و اینکه این صحبت های او خیلی دست به دست شده است، اینطور واکنش نشان داد:« بله این چی بود که وایرال شد (باخنده)؛ از دیشب تا حالا با خانمم در حال خندیدن هستیم. من به نوعی تابو شکنی کردم. چند وقتی است که همیشه خبر ناراحتی می شنویم، گفتم تابو شکنی کرده باشم. چند دقیقه قبل تر من فوت مادر خاندان پیروانی را تسلیت گفته بودم؛ مادری که توانسته چنین فرزندانی تحویل جامعه داده است. به هر حال من تسلیت گفتم و این یک خبر منفی است. بعد چرا نباید این خبر باشد. چه بهتر است که با همین مسائل فرهنگ مان را بهتر کنیم. من بالای هزار پیام تبریک گرفتم. گفتند باریکلا و چقدر شهامت داری. شاید 10 هزار نفر هم فحش خیلی بد دادند. چرا باید اینطوری باشد؟ یعنی ما اینقدر فرهنگمان ضعیف است؟ من یک کار جدید و قشنگ را انجام دادم که امیدوارم همگان این کار را بکنند. شما تمام قهرمان ها و سوپراستارهای جهان را ببینید؛ مسی و رونالدو چرا هر کدام 4 فرزند دارند؟ تا حرف می زنند می گویند اول خانواده. رونالدو مصاحبه کرده و گفته من پول، مقام، شهرت و هر چیزی که بخواهم دارم ولی می خواهم خانواده ام را تکمیل کنم. زندگی یعنی خانواده. شما شب بعد از کلی درگیری به خانه می روید و یک لقمه کنار هم غذا می خورید و می خندید. اگر من باعث شدم مردم خوشحال بشوند و بخندند، خیلی خوشحالم و اگر باعث شدم که یک سری از زندگی ها متلاشی شود، خیلی متاسفم.»

بیشتر بخوانید: نامه آزاده نامداری به دخترش قبل از مرگ

بیشتر بخوانید: پشت پرده پخش، تاخیر و قطع گاندو

بیشتر بخوانید: مراحل سختِ کار در معدن طلای نورالدین خانزاده!/ تصاویر

*به نظر خودم قشنگ ترین کار دنیا را کردم

پیشکسوت فوتبال ایران در ادامه و در واکنش به این سوال که حتی ناراحتی مردم از یک موضوع هم نباید منجر به فحاشی آنها در فضای مجازی شود، اینطور واکنش نشان داد:« من فکر می کنم نداشتن شرایط متعادل در زندگی سبب شده تا تعداد محدودی کنترلی روی زبان و افکارشان نداشته باشند. کاری ندارد که. می توان یک ربات درست کرد و زیر پست هم فحش داد. که چی ؟! اگر توانستیم مودب باشیم و با ادبیاتمان مردم را جذب کنیم، درست است. به نظر خودم من قشنگ ترین کار دنیا را انجام دادم. می گویند 40 میلیون نفر برنامه را دیده اند. بیننده ای که اهل خانواده باشد می گوید چه آدم باحالی ولی بیننده ای که هرزه باشد می گوید چه آدم آشغالی. این بستگی به برداشت دارد.»

*مگر مرگ مادر افشین پیروانی موضوع شخصی نبود؟ او در واکنش به این سوال که برخی معتقدند این یک موضوع شخصی بوده و نباید در تلویزیون مطرح می شده، گفت:« مگر مرگ مادر افشین پیروانی یک موضوع شخصی نبوده است؟ چرا کسی به من چیزی نگفت؟ مگر مهرداد میناوند از دنیا رفت، رئیس جمهور اوگاندر درگذشته بود. مهرداد میناوند از دنیا رفته بود ولی باز یک سری فحش می دادند زیر پست ها. چطور مرگ و میر خبر خوبی است و همه جا می توان گفت. مرگ مهرداد میناوند، علی انصاریان، آزاده نامداری و خیلی از اتفاقات تلخ دیگر. آزاده نامداری نمرده بود؛ هنوز نفس می کشید و می گفتند خودکشی کرده است. او کشتند، بردند و تکه پاره اش کردند. بنشینید یک گوشه و بگذارید اخبار درست را بشنوید.»

منبع: ورزش سه

کد مطلب: ۲۰۱۱۵۴
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت

پیشنهاد سردبیر