مریم نشیبا به کرونا مبتلا شد

سرنا_مریم نشیبا گوینده پیشکسوت رادیو به کرونا مبتلا و در قرنطینه خانگی به سر می‌برد.

مریم نشیبا، دوبلر، گوینده خبر و پیشکسوت رادیو که با گویندگی در برنامه شب به خیر کوچولو شهرت بسیار دارد به کرونا مبتلا شده است، این خبر پیش از ظهر امروز در رادیو سلامت اعلام شد و گوینده برنامه از مردم خواست برای سلامتی مریم نشیبا -بانوی فرهیخته و دوست داشتنی با صدای ماندگار- دعا کنند.
مریم نشیبا بیش از ۳۰ سال برنامه قصه‌های شب به نام «شب به خیر کوچولو» را برای کودکان اجرا کرده که با تیتراژ «گنجشک لالا» هر شب لز رادیو برای کودکان پخش شده است.
حالا قصه‌گوی شب‌های بچه‌ها از رادیو به دلیل ابتلاء به ویروس کرونا در قرنطینه است. پیش‌تر در مصاحبه‌‌‌ای گفته بود که کرونا را دوست دارد اما رعایت می‌کند.
این گوینده پیشکسوت رادیو در گفت‌وگویی با ایسنا پیش‌تر گفته بود: «جالب است که کرونا از یک جهت همه را بهم نزدیک کرده؛ دیگر بالا و پایین شهر، فرمانیه و خیابان انقلاب یکی شده و همه درد هم را می‌فهمند.
نشیبا در ادامه همین گفت‌وگو اعلام کرده بود که در ایام کرونا مشغول به کار بوده و برنامه‌هایش را خالی نگذاشته است، درباره دشواری‌های کار در روزهای کرونایی توضیح داد: برای من سخت نبوده است. برای برنامه‌های پرجمعیت و پرمهمان و نمایش‌ها سخت بوده است. من هم در برنامه «شب بخیر کوچولو» و هم در برنامه «گلبانگ» در استودیو تنها هستم. سعی می‌کنم تا جای ممکن رعایت کنم و ماسکم را همیشه می‌زنم. به جز زمانی‌که در استودیو هستم. با این شرایط مشکلی ندارم مشکل من دلسوزی نسبت به افرادی است که رعایت نمی‌کنند و یا افرادی‌ که با وجود رعایت، باز هم دچار بیماری می‌شوند».
کد مطلب: ۲۰۴۰۴۵
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت

پیشنهاد سردبیر