این مجری جوان تلویزیون زنده بود اگر .../ افسوس تهیه‌کننده برنامه «ضربان»

سرنا_تهیه‌کننده برنامه «ضربان» که از درگذشت مجری کارشناس جوان این برنامه در پی ابتلاء به کرونا به شدت متاثر است، از قرار ناتمامی سخن گفت که هرگز به آنتن نرسید.

مسعود بانصیری، تهیه‌کننده برنامه «ضربان» در گفت‌وگویی، ضمن ابراز تاسف از درگذشت امیر نظری، مجری کارشناس جوان این برنامه بر اثر کرونا، نسبت به عملکرد وزارت بهداشت درخصوص تاخیر در واکسیناسیون جامعه پزشکان، انتقادهایی را مطرح کرد.

بیشتر بخوانید: امیر نظری مجری تلویزیون بر اثر کرونا درگذشت

این تهیه‌کننده در این زمینه گفت: «مردم ایران باید از وزارت بهداشت سوال کنند که چرا این اتفاق افتاده است؟! چرا تمام آرزوهای خانواده‌ها در یک شب بر باد می‌رود؟! چقدر طول می‌کشد تا یک دکتر نظری به دنیا بیاید و درس بخواند. پدر و مادرها چقدر باید زمان بگذارند تا یک دکتر نظری تربیت کنند.»

بیشتر بخوانید: یحیی گل‌محمدی صداوسیما را تحریم کرد.

بانصیری تاکید کرد: «اگر ۱۰ روز، یک ماه زودتر واکسیناسیون جامعه پزشکان را شروع می‌کردند، ایشان به کرونا مبتلا نمی‌شد.»او با اشاره به ویژگی‌های اخلاقی و حرفه‌ای امیر نظری، گفت: «ایشان هم متعهد، هم باسواد و هم خیلی مبادی آداب بودند. چرا وزارت بهداشت باید مسبب اصلی این اتفاق باشد. متاسفانه سایتی طراحی کرده است که آدم متوجه می‌شود کسانی که در این وزارتخانه هستند، مدیریت‌شان در حد چرخاندن یک کانکس تبلیغاتی هم نیست. اگر توانستید در آن سایت ثبت‌نام کنید! فکر پیرمرد پیرزن‌های بیچاره را نکرده‌اند؟ اگر مدعی عزت اسلامی هستید این‌جا خودشان را نشان می‌دهد. به خودتان بیایید. متاسفانه پا به‌پای کشورهای جنگ‌زده در موضوع واکسیناسیون عمل می‌کنیم!»

این تهیه‌کننده درباره امیر نظری که آخرین اجرایش در تلویزیون به ۱۹ فرودین برمی گشت، درباره این‌که آیا جایگزینی برای اجرای این مجری کارشناس وجود خواهد داشت؟ گفت: «برنامه ضربان سه مجری کارشناس داشت. خانم دکتر فرهی، آقای دکتر بابک حسن‌زاده و آقای دکتر بابک نظری بودند. آقای نظری فقط پنج‌شنبه‌ها اجرا داشتند به واسطه کار دیگری که داشتند. اواخر فروردین بود که تست کرونای‌شان مثبت شد. در بیمارستان و در آی سی یو بودند. قرار بود پنجشنبه هفته قبل که عید فطر بود برای اجرا به برنامه برگردند. اما برنامه به دلیل ویژه‌برنامه عیر فطر تعطیل شد و این اتفاق افتاد.»

بانصیری در پایان گفت: «خانم دکتر فرهی قرار است از این هفته به جای دکتر نظری برنامه را اجرا کنند.»

منبع: ایسنا

کد مطلب: ۲۰۷۱۱۰
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت