آغاز ثبت‌نام دوره‌های تابستانه مجتمع شهید آوینی صداوسیما

سرنا_ثبت نام دوره های تابستانه مجتمع آموزشی پژوهشی شهید آوینی در دو رده سنی نوجوان و جوان، آغاز شد و تا هشتم تیرماه ۱۴۰۰ ادامه دارد.

ثبت نام دوره‌های آموزشی ترم تابستان ۱۴۰۰ مجتمع شهید آوینی مرکز بسیج صداوسیما در ۲ بخش نوجوان و جوان و به صورت حضوری و مجازی آغاز شد و تا ۸ تیرماه ادامه دارد.

این دوره‌ها در بخش جوان شامل ۱۶ عنوان دوره تخصصی و در قالب ۴ فراخوان ویژه باشگاه گویندگی و اجرا، باشگاه کارگردانی، باشگاه برنامه سازی تلویزیونی و باشگاه مهارت‌های عمومی هنر و رسانه با حضور مدرسین و اساتید ممتاز سینما و تلویزیون به صورت حضوری و مجازی برگزار می‌شود.

جزئیات دوره‌های هر باشگاه از این قرار است:

باشگاه گویندگی و اجرا: گویندگی رادیو، اجرای تلویزیونی و گویندگی خبر

باشگاه کارگردانی: دستیاری کارگردانی و برنامه ریزی تولید به همراه بسته کارگاه‌های کارگردانی شامل موسیقی فیلم، تهیه و تولید، فیلم کوتاه، صداگذاری، تصویربرداری، تدوین

باشگاه برنامه سازی: مبانی برنامه سازی، سردبیری و کارگردانی برنامه تلویزیونی

باشگاه مهارت‌های عمومی: مستند سازی، تصویربرداری و نورپردازی، عکاسی و هنر تدوین

در بخش نوجوان خلاق نیز که ویژه نوجوانان ۱۵ تا ۱۹ سال است، ۹ دوره آموزشی شامل دوره‌های گویندگی و اجرا، نویسندگی خلاق، عکاسی، فیلمنامه نویسی، تولید پادکست، تولید و توزیع محتوا در فضای مجازی، آیتم سازی برنامه تلویزیونی، طراحی کاراکتر انیمیشن و تصویرگری کتاب کودک ارائه شده‌اند.

علاقمندان به شرکت در دوره‌ها می‌بایست پس از ثبت نام از طریق سایت مجتمع شهید آوینی، در مصاحبه ورودی دوره شرکت کنند. همچنین گواهی معتبر شرکت در دوره پس از حضور منظم و موفقیت در آزمون پایان دوره و با تایید اساتید به شرکت کنندگان اعطا می‌شود و مجتمع شهید آوینی ضمن اینکه تعهدی جهت بکارگیری هنرجویان در رسانه ملی ندارد، هنرجویان برگزیده را حتی المقدور از طریق بانک هنرجویان مجتمع به مراجع مختلف سازمان صداوسیما معرفی خواهد کرد.

علاقمندان برای ثبت نام و اطلاع از جزئیات دوره‌ها تا ۸ تیر ماه به سایت مجتمع شهید آوینی به آدرس avini.irib.ir مراجعه و ثبت نام کنند.

منبع: روابط عمومی مجتمع شهید آوینی

کد مطلب: ۲۱۱۶۱۴
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت