بهترین بازی های ایرانی کدامند؟

سرنا_سازندگان بازی‌های ایرانی منتظرند تا بهترین‌های این صنعت در روز جمعه 15 مرداد با رای و نظر منتقدان معرفی شود.

سازندگان بازی‌های ایرانی منتظرند تا بهترین‌های این صنعت در روز جمعه 15 مرداد با رای و نظر منتقدان معرفی شوند و تندیس‌های دومین جشنواره منتقدان بازی‌های ویدیویی یا همان عنوان نام آشنای «ویگما» در دستانشان جا خوش کند.

جشنواره منتقدان بازی‌های ویدیویی که با عنوان ویگما برای اولین بار سال گذشته و بخاطر شرایط کرونایی آنلاین برگزار شد در دومین گام خود نیز به صورت آنلاین برگزار و به طور زنده پخش خواهد شد تا در نهایت بهترین بازی‌های ایرانی در سال گذشته از نگاه منتقدان و خبرنگاران حرفه‌ای از رسانه‌های تخصصی بازی و در 8 دسته مختلف معرفی شوند.

ویگما (VIGMA) 2021 که امسال نیز با حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برگزار می‌شود، در حالی در آستانه دومین دوره برگزاری‌اش قرار گرفتهT دستخوش تغییراتی در کم و کیف اجرای خود شده است. تغییری که مهمترینش افزایش تعداد تقریبا دو برابری داوران به نسبت دوره قبل است. تغییری که مدیریت روند داوری را به شدت پیچیده‌تر و سخت‌تر کرد؛ اما در نهایت دستاورد مهمی در افزایش دقت در نتیجه داوری با خود به ارمغان آورد.

رویداد ویگما به‌عنوان نخستین جشنواره بازی در ایران که توسط رسانه‌ها و منتقدان بازی برگزار می‌شود، هدف و ساختار متفاوتی را دنبال می‌کند. ساختاری که قصدش نزدیک شدن به جشنواره‌ای استاندارد در حوزه بازی‌های ویدیویی است.

این رویداد یک روزه در مهمترین بخش خود شامل ارائه 8 سخنرانی تخصصی توسط چهره‌های به‌نام و سرشناس صنعت بازی ایران با هدف انتقال دانش و تجربه در موضوعات کاربردی است تا علاقه‌مندان بتوانند با حضور در این کارگاه‌های سخنرانی آنلاین فضاهای متفاوت آموزشی در حوزه بازی‌سازی را تجربه کنند.

گفتنی است اختتامیه دومین دوره جشنواره ویگما ۲۰۲۱ روز جمعه ۱۵ مرداد ماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد. ثبت نام در رویداد کاملاً رایگان است.

منبع: روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای

کد مطلب: ۲۱۷۴۹۸
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت