پیام معاون امور مطبوعاتی برای گرامی‌داشت روز خبرنگار

سرنا_معاون امور مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، به مناسبت ۱۷ مرداد، در پیامی، قدردان تلاش شبانه‌روزی خبرنگارانی شد که در اطلاع‌رسانی مسئولانه و خدمت صادقانه به مردم ایران، از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنند.

محمد خدادی، معاون امور مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در پیامی، روز خبرنگار را به همه فعالان رسانه‌ای کشور تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

«۱۷ مرداد، به مناسبت شهادت یک هموطن عزیز در راه آگاهی‌بخشی به نام خبرنگار ثبت شده و یادآور تلاش و تکاپوی پیشاهنگان عرصه روشنگری و آگاهی‌بخشی است. فرصت مغتنمی است برای قدردانی از مجاهدت‌های همه عزیزانی که به خردمندی، مسئولیت‌پذیری، تعهد، وظیفه‌شناسی و دیگر صفات پاک و والای انسانی آراسته‌اند و گمنام برای اعتلای ایران مجاهدت می‌کنند. اینجانب برخود لازم می‌دانم ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی، خبرنگار شجاع ایرانی که در سال ۱۳۷۷ و حین انجام ماموریت رسانه‌ای در شهر مزار شریف افغانستان به مقام رفیع شهادت نائل آمد، قدردان تلاش شبانه‌روزی عزیزانی باشم که در اطلاع‌رسانی مسئولانه و خدمت صادقانه به مردم ایران اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نکرده‌ و با نقد موثر خود، راه را برای پیشرفت کشور و مبارزه با موانع موجود، هموار کرده‌اند. خبرنگاران و اهالی ارجمند رسانه که به‌ویژه در دوران شیوع همه‌گیری کرونا با خطر خو گرفته و دوشادوش کارکنان نظام درمانی کشور توانستند با اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی دقیق و به‌هنگام به خود، نقش بسیار موثری در کاهش آسیب‌های این بیماری بر ذهن و جسم مردم کشور داشته باشند. ضمن آرزوی سلامتی و توفیق الهی برای همه همکاران پر تلاش و خستگی‌ناپذیرم در عرصه اطلاع‌رسانی کشور، امید فراوان دارم که در ادامه نیز بتوانند با استفاده بهتر از ظرفیت‌های نوین رسانه‌ای، در پاسداری از سلامت مردم و صیانت از منافع ملی، توفیقی روزافزون داشته باشند.»

منبع: خبرآنلاین

کد مطلب: ۲۱۷۹۸۹
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت

پیشنهاد سردبیر