معرفی برنامه‌های محرمی شبکه نسیم

سرنا_در آستانه ایام عزاداری حضرت سیدالشهدا علیه‌السلام جدول پخش شبکه نسیم و برنامه ها معطوف به آن حادثه عظیم خواهد شد.

از دوشنبه ۱۸ مرداد ماه مصادف با شب اول محرم برنامه‌های «نفس»، «با حسین علیه السلام حرف بزن»، «نمای رادیو»، «ورزشیا»، «نمای نزدیک»، «انیمیشن جوانمردان»، سریال «میکائیل» و دنیای مستند در جدول پخش شبکه نسیم قرار خواهد گرفت.

«نفس» عنوان برنامه جدید شبکه نسیم با رویکردی محتوا محور و گفتگو پایه با مادران سرزمینمان ایران است. این برنامه با شعار یک عاشقانه آرام، میزبان مادرانی است که ترجمان نجابت، دریا دلی و وفاداری هستند. این برنامه با اجرای فلور اسام برای ایام محرم و صفر تدارک دیده شده است و هر شب ساعت ۲۱:۳۰ میهمان خانه‌های گرم مخاطبانش خواهد بود.

این برنامه در هر قسمت، الگویی از یک زن و رفتار برجسته او را با مرور مستند گونه روایت می‌کند تا بهتر با سبک زندگی و ویژگی‌های آنها آشنا شویم. برنامه «نفس» هرشب ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه نسیم پخش می‌شود.

«با حسین علیه السلام حرف بزن» برنامه دیگری است که در این چند سال جایگاه ویژه ای در بین ارادتمندان اباعبدالله پیدا کرده است و امسال با فضاسازی و دکوری متفاوت از دوشنبه ۱۷ مرداد ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن خواهد رفت. این برنامه با فضایی خاص، امکانی برای بروز احساسات درونی به امام حسین (ع) را فراهم می‌آورد و در سری جدید این برنامه مردم با طیف‌های مختلف اقصادی، فرهنگی و اجتماعی در این برنامه حضور دارند تا باور پذیری «ان الحسین مصباح الهدی و سفینه النجاه» را به تصویر بکشند.

«نمای رادیو» با چند داستان مختلف و متناسب با ایام عزدارای به آنتن نسیم می‌آید این برنامه با همکاری رادیو نمایش تهیه و تولید می‌شود.

مجموعه «نمایش رستگاری» زندگی مردم باصفای ده مش رحمان را روایت می‌کند، مردمی زلال که هم نذری در حسینیه شان رنگ و بوی اخلاص دارد، هم زیارت کربلایشان و دیگری ماجرای چند پهلوانی است که در دوره رضاخان و قانون منع عزاداری، تکیه برپا می‌کنند.

این برنامه هر شب ساعت ۲۱ روی انتن شبکه نسیم خواهد آمد و بازیگرانی چون ناهید مسلمی، نازنین مهیمنی، رامین پور ایمان و.... نقش آفرینی خواهند کرد.

انیمیشن «جوانمردان» مجموعه دیگر این شبکه است که روایتی شیرین و درس آموز از تاریخ ایران و تهاجم مغول و فضای آن دوره دارد. در جریان این نبردها و جنگ‌ها، با وجود ضعف‌های حاکم، سرداران ایرانی دلاورانه مقاومت کردند و هر بار برشی از منش آنها به نمایش در می‌آید و در قالب پویانمایی روایت می‌شود. این اثر هر روز ساعت ۱۸:۳۰ پخش می‌شود.

«نمای نزدیک» با محور پشت صحنه‌های سینمای ایران در این ایام از شبکه نسیم پخش می‌شود. این برنامه با بازتاب تلاش‌های سینما گران هرروز ساعت ۱۹ با پشت صحنه فیلم‌های آبادان «یازده ۶۰»، «دریاچه ماهی»، «قصر شیرین»، «تابستان داغ»، «تک تیرانداز»، «یدو»، «سال اول دانشکده من»، «شنای پروانه»، «قاتل اهلی»، «دختر»، «تختی» و… را تماشا کنند.

«میکائیل»، سریالی پلیسی به کارگردانی سیروس مقدم به نویسندگی سعید نعمت الله که از دوشنبه شب ۱۷ مرداد ساعت ۲۰ از شبکه نسیم پخش خواهد شد. این مجموعه با بازی کامبیز دیرباز، بهنوش طباطبایی، علیرضا خمسه، کامران تفتی، علی دهکردی و زنده یاد پرویز پور حسینی است که جریان توطئه ای را در شهری کوچک در جنوب کشور روایت می‌کند.

«ورزشیا» با مرور اتفاقات و جذابیت‌های المپیک ۲۰۲۰ به جدول پخش بازخواهد گشت. این برنامه با تمرکز بر آنچه در این رویداد ویژه بین المللی با حضور ورزشکاران سراسر جهان روی می‌دهد را با نگاه متفاوت روایت می‌کند این برنامه هرشب ساعت ۲۰:۳۰ پخش می‌شود.

علاقمندان به هیجان و جذابیت‌های ورزشی و تفریحی می‌توانند بیننده دنیای مستند باشند این برنامه با پخش مسابقات برجسته رشته‌های اتومبیل رانی، موتور سواری، دوچرخه سواری، هاکی و… در قالب مستندهای تلویزیونی هر شب ساعت ۲۳ به انتن نسیم می‌آورد.

منبع: روابط عمومی شبکه

کد مطلب: ۲۱۸۰۹۴
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت