علی سلیمانی تا همین چند روز قبل خنده روی لب مخاطب می نشاند

سرنا_مدیر شبکه سه سیما درگذشت علی سلیمانی را تسلیت گفت و در عین حال از بازی این هنرمند فقید در سریال "وضعیت زرد" که به تازگی از این شبکه روی آنتن رفت، یاد کرد.

پیام تسلیت علی فروغی - مدیر شبکه سه سیما در پی درگذشت علی سلیمانی هنرمند سینما، تئاتر و تلویزیون به شرح زیر است:

"انا لله و انا الیه راجعون دست تقدیر، بار دیگر هنرمندی متعهد و مردمی را از ما گرفت و دوستداران آن بازیگر دوست داشتنی را متاثر کرد.

همین چند روز پیش و قبل از آغاز ماه محرم بود که یکی از آخرین نقش آفرینی های مرحوم علی سلیمانی در سریال "وضعیت زرد" شبکه سه مثل همیشه خنده بر روی لب مخاطب نشاند و حالا امروز، خبر درگذشت بازیگری که همیشه تماشای هنرآفرینی اش مایه نشاط و مستوجب لبخند مردم بود، بسیاری را اندوهگین کرد.

نام علی سلیمانی با آثار خوشنام و ماندگاری چون "سفر به چزابه"، "تنگه ابوقریب"، "بی پولی" و سریال هایی چون "روشن تر از خاموشی"، "وضعیت سفید"، "سقوط یک فرشته" و "وارش" و مجموعه ای از تئاترهای آئینی ماندگار گره خورده است و سرانجام هم در ماه سوگواری سرور و سالار شهیدان، دعوت حق را لبیک گفت و به دیار باقی شتافت.

شبکه سه سیما درگذشت این هنرمند گرانقدر و متعهد را به خانواده ایشان و جامعه هنری کشور تسلیت عرض می‌کند و غفران و رحمت واسعه الهی را برای ایشان مسئلت می نماید."

منبع: روابط عمومی صداوسیما

کد مطلب: ۲۱۸۶۸۵
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت

پیشنهاد سردبیر