توضیحاتی در باره ممنوع‌الفعالیت شدن فاطمه صداقتی که درباره واردات واکسن پرسید

مدیر روابط عمومی رادیو، ممنوع‌الفعالیتی فاطمه صداقتی را که گفت‌وگوی او با یک نماینده مجلس درباره واردات واکسن حاشیه‌ساز شد، تکذیب کرد.

احمدرضا صدر، مدیر روابط عمومی معاونت صدا، با ردِ خبرِ ممنوع‌الفعالیت شدن فاطمه صداقتی، گوینده رادیو، بیان کرد: «چنین خبری صحت ندارد. فاطمه صداقتی دو برنامه در رادیو دارد که هر دو برنامه با حضور خودش پخش می‌شود.»

وی درباره شائبه‌ای که نسبت به حضور او پیش آمده است، گفت: «برنامه‌های خانم صداقتی و اکثر برنامه‌های شاخص در شبکه‌ها به گونه‌ای است که در قالب دو تیم ساخته می‌شود و یک هفته در میان، تهیه‌کننده و مجری آن عوض می‌شود.»

صدر افزود: «خانم صداقتی برکنار نشده و اجرای برنامه را بر عهده دارد. او دو برنامه روتین دارد که هفته آینده، هم صبح و هم عصر با اجرای خود او پخش می‌شود.»

وی در پایان گفت: «او خطوط قرمز را می‌داند و سال هاست با رادیو کار می‌کند. در این صحبت‌ها هم مطالبه‌گری داشت. لحنش هم معمولاً پرسشگر است و این‌گونه نبوده است که فقط در این گفت‌وگو مطالبه‌گری کند. او مجری توانمندی است و رادیو هم سعی دارد مجریان و هنرمندان خود را نگه دارد.»

چندی پیش، فاطمه صداقتی، با یکی از نمایندگان مجلس درباره روند واکسیناسیون گفت‌وگویی داشت که به دلیل مطالبه‌گری‌هایش، بازتاب زیادی در شبکه‌های اجتماعی پیدا کرد و به شایعه ممنوع‌الفعالیتی‌اش دامن زد. 

منبع: مهر

کد مطلب: ۳۵۳۲۷۲
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت