یک روشنگری درباره تغییر مدیران شبکه خبر و خبرگزاری صداوسیما

سپهر خلجی با انتشار متنی تاکید کرد که سیدمهرداد سیدمهدی و عبدالرضا بوالی (مدیران سابق خبرگزاری صداوسیما و شبکه خبر) از حامیان طرح تحول در صداوسیما و از پیشنهاددهندگان پیمان جبلی برای ریاست این سازمان بودند.

معاون سیاسی سازمان صداوسیما شامگاه شنبه (نهم آبان ماه) مدیران شبکه خبر و خبرگزاری صداوسیما را تغییر داد.

در پی این تصمیم و مطالبی که در فضای مجازی و برخی رسانه‌ها درباره دلایل تغییر این دو مدیر صداوسیما عنوان شد، سپهر خلجی، عضو شورای عالی سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا) نوشت:

«شب گذشته برادر بزرگوارم جناب آقای سیدمهرداد سیدمهدی هم از خبرگزاری صدا و سیما خداحافظی کردند. سالها توفیق همکاری نزدیک در سخت‌ترین شرایط را با ایشان داشته‌ام. برادری مخلص، دلسوز، متخصص و متدین و مدیری متعهد و آزمون پس داده در بزنگاه های رویدادهای انقلاب و آراسته به سعه صدر و پایبند به اخلاق. از فارغ التحصیلان دانشگاه امام صادق علیه السلام. 

شهادت می‌دهم ایشان و جناب استاد بوالی از پیگیری‌کنندگان و حامیان جدی ضرورت تحول در رسانه ملی و از پیشنهاددهندگان برادر گرامی جناب آقای جبلی برای ریاست سازمان صدا و سیما بودند و در جلسات مختلف با دلایل مستند و منطقی از میان گزینه‌های مطرح برای سازمان با شور و حرارت وصف نشدنی از پیشنهاد و ایده خود دفاع کردند.

برای این دوست صمیمی و ولایتی و با اخلاق آرزوی سلامتی دارم.»

 

منبع: ايسنا
کد مطلب: ۳۵۵۰۴۵
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت