میلاد حاتمی و محسن افشانی سوژه سریال تلویزیون شدند

سریال «سرجوخه» به کارگردانی احمد معظمی و تهیه‌کنندگی ابوالفضل صفری، این شب‌ها از شبکه سه پخش می‌شود.

«سرجوخه» به نویسندگی حسین امیرجهانی با روایت دو قصه موازی، به زندگی ۲ شخصیت غلامرضا و کیان که از ۲ طبقه اجتماعی مختلف با انگیزه‌ها و کشمکش‌های متفاوت هستند، می‌پردازد.

هر دو نفر آنها در راه رسیدن به عشق، موانع و اتفاقات زیادی سر راهشان قرار می‌گیرد که روند رسیدن به هدفشان را کندتر و جذابیت قصه را بیشتر می‌کند. سریال سرجوخه همچنین به شاخ های اینستاگرامی می پردازد.

یکی از سکانس‌های این  سریال به  نشست محرمانه رژیم صهیونیستی در ارتباط با حمله سایبری ایران به شبکه آب شهری تلاویو می پردازد. خبری که تنها ادعایی دروغ از سوی دشمنان بوده است.

در قسمت دیگری از سریال هم شاهد بازی سامان صفاری در نقش کیان  هستیم که یکی از شخصیت‌های اصلی قصه است. او شاخ شرط بندی و فعال در این حوزه است و یکی از سکانس های سریال روایتگر تصاویری است  که قبلا  در فضای مجازی دیده بودیم؛ آنجا که میلاد حاتمی خودش را صاحب  استانبول می‌دانست و از محسن افشانی می خواست که آن را اعلام کند.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
کد مطلب: ۳۵۵۰۵۱
لینک کوتاه کپی شد
  • ناشناس ارسالی در

    چه سریال کلیشه ای وتکراری منتهی باچاشنی حادثه های هالیوودی! اونهمه اسلحه که ارتشم نداره این آقاچجورآورده بعدم چه راحت انگار وسط تکزاسیم! و دخترای بی حیاو پررو هم که همیشه توسریالاهاشون زیاد دارنددراین سریال افتضاحه روابط دخترو پسر به اسم نامزد ونشون!!! خیلی چشمگیر و اروپاییه!!

دیدگاه

تازه ها

یادداشت