حمله تند روزنامه آفتاب یزد به بهاره رهنما/ با حرف های سطحی و پز دادن نمک به زخم مردم نپاشید

یک روزنامه با اشاره به حرف های بهاره رهنما در خصوص بی دست و پا بودن فردی که پس از سی سال نتواند به رفاه برسد، به شدت به وی انتقاد کرد.

روزنامه آفتاب یزد با اشاره به این جمله بهاره رهنما که گفته "هر آدمی که بعد از ۳۰ سال کار کردن نتواند زندگی خوبی داشته باشد به نظرم آدم بی‌دست و پایی است" نوشت:مردم در مشکلاتشان از بی‌پولی و گرانی گرفته تا بیماری‌های مختلف و... که بخش اعظم آن حاصل مدیریت ناکارآمد مسئولان است، غرق هستند آنقدر که متوجه نمی‌شوند شب و روزشان چگونه سپری شده است. حالا در این شرایط یک نفر بخواهد با حرف‌های سطحی و با پز دادن مال و اموالش به آن‌ها، نمک به زخم‌شان بپاشد و آن‌ها را بی‌دست و پا خطاب کند، به دور از اخلاق و بی‌انصافی است.

  متاسفانه این حقیقتی است که خانم بازیگر یعنی بهاره رهنما آن را رقم زده است. او که این روزها در ترکیه به سر می‌برد طی یک لایو اینستاگرامی حرف‌هایی را بر زبان رانده که تاسف‌آور است. بهاره رهنما گفته است: «از ۱۷ سالگی کار کردم و ۳۰ سال زحمت کشیدم که الان آسایش مالی دارم هر آدمی که بعد از ۳۰ سال کار کردن نتواند زندگی خوبی داشته باشد به نظرم آدم بی‌دست و پایی است».
 
جای شکرش باقی است که ایشان از نظر مالی تامین است، اما خانم رهنما! قطعا حقوق بازیگری و داشتن همسری متمول در این رفاهی که شما از آن دم می‌زنید بی‌تاثیر نیست. لیکن به خوبی می‌دانید کارگری که روزانه بیش از ۸ ساعت و بیش از توانش کار می‌کند ولی حقوق کمی دریافت می‌کند آنهم در این اوضاع آشفته گرانی و باری به هرجهت، حتی اگر بخواهد بیش از ۳۰ سال هم کار کند باز هم نمی‌تواند آن رفاهی که شما از آن صحبت می‌کنید را برای خود و خانواده‌اش تامین کند.
پس بهتر است که با همان رفاه و آسایشی که در اختیار دارید، روزگار بگذرانید و با حرف‌هایتان نمک به زخم این مردم دردکشیده نپاشید.

 

منبع: آفتاب یزد
کد مطلب: ۳۵۵۲۱۰
لینک کوتاه کپی شد
  • دریا ارسالی در

    یک فرهنگی که سی سال کار کرده و حقوقی که الان دریافت میکند کمتر از هزینه درمانش است و این جدا از هزینه زندگی و سایر مسائل است آیا این به بی دست و پا بودنشان برمیگردد؟ من یک ارتشی بازنشسته می شناسم که الان در یک ساختمان نگهبان است و بدلیل دوری مسیر و هزینه رفت و آمد حتی هفته ای یکبار هم نمی تواند به منزل خود برود کجا بودیم ما وقتی ایشان اسلحه بدست از مرزهای ما دفاع میکرد و الان به بی دست ک پا بودن متهم میشود؟

  • سرور استقلال ارسالی در

    چقدر بیشعور و نفهم هست همین ادما بودند که تو الان به قول خودت سلبیریتی کردن پس خفه شو و غلط اضافی نکن

دیدگاه

تازه ها

یادداشت