حمله کیهان به سلبریتی‌ها: چرا وقتی در کنتاکی امریکا طوفان شد، سکوت کردید؟

رسانه‌ها تصاویری تکان‌دهنده از ویرانی ایالت کنتاکی آمریکا در اثر طوفان منتشر کرده‌اند؛ علاوه بر ویرانی بخش زیادی از سازه‌ها و مناطق مسکونی، در این حادثه حدود 100 نفر هم کشته شده‌اند و ده‌ها نفر زیر آوار مانده‌اند.

به‌رغم عمق فاجعه، اما هیچ یک از شبه‌سلبریتی‌های ایرانی، هنوز نظری درباره عوامل وقوع این‌ تراژدی بزرگ را منتشر نکرده‌اند! بسیاری از چهره‌های مشهور هنری و بعضا ورزشی، معمولا در واکنش به حوادث مشابه در داخل کشور - البته با تبعات و ویرانی‌های بسیار کمتر- نظرات عجیبی ارائه می‌کنند. مثلا وقوع سیل و زلزله را به شعارهای عقیدتی- سیاسی ربط می‌دهند! حالا باید از این طیف پرسید وقوع این فاجعه بزرگ در آمریکا هم آیا ربطی به شعارهای سیاسی در آن کشور دارد؟

 

کد مطلب: ۳۵۵۹۸۴
لینک کوتاه کپی شد
  • محسن ارسالی در

    چه توقع بیجایی در جاییکه قانون گرفتن گرین کارت آمریکا برای سلبیریتی ها فحاشی و سیاه نمایی ایران است در فضای مجازی و اثبات این امر به اداره مهاجرت آمریکا با در اختیار گذاشتن حساب مجازی و رمز وردهای آن برای بررسی و تایید این مسئله که فرد درخواست کننده در پست هایش به کشور خود یعنی ایران و نظام حاکم بر آن انواع تهمت ها و افترا ها را وارد کرده تا طبق قوانین حاکم بر اداره مهاجرت آمریکا شرایط اخذ اقامت را داشته باشد فکر میکنید این افراد حاضر میشوند با بیان عیوب آمریکا فرصتی که به قیمت تخریب کشورشان ؟؟؟؟؟!!!!!را بدست آورده اند از دست بدهند

دیدگاه

تازه ها

یادداشت