حمیدرضا پگاه: نمی‌خواهم مجری پرگویی باشم/ترجیحم بازیگری است

حمیدرضا پگاه، هنرمند سینما، تئاتر و تلویزیون کشورمان که مدتی است اجرای مسابقه تلویزیونی «اتاق صفر و یک» را عهده‌دار است به حضور به اندازه و پرگو نبودنش در حوزه اجرا تاکید کرد.

حمیدرضا پگاه، مجری برنامه «اتاق صفر و یک» درباره حضورش در این مسابقه که از شبکه دو در حال پخش است، گفت: من از سال‌ها قبل، پیشنهادهای اجرای زیادی داشته‌ام، از برنامه‌های تاک‌شو و گفت و گو محور گرفته تا مسابقه و ... اما همیشه از قبول کردن این کار خودداری می‌کردم و در همان مکالمه اول جواب منفی می‌دادم. 

وی ادامه داد: وقتی پیشنهاد اجرا در مسابقه «صفر و یک» به من داده شد، زمانی بود که اجرا توسط بازیگران به یک امر رایج تبدیل شده و این اتفاق طبیعی‌تر بود، از طرفی تیم سازنده را هم یک گروه خوب ارزیابی کردم و با صحبت‌هایی که با کارگردان و تهیه‌کننده داشتم این پیشنهاد را قبول کردم. 

بازیگر مجموعه‌های تلویزیونی «تفنگ سرپر»، «آوای باران»، «خانه امن»، و «گیله وا» سپس به این نکته اشاره کرد که خیلی برایش مهم بود، اجرایی مشابه برخی از مجری‌ها نداشته باشد و اظهار کرد: می‌خواستم خیلی پرگو نباشم و حضور به اندازه‌ای در اجرا داشته باشم چون تجربه اولم هم بود، دیدم شرایط یک اجرای به اندازه در این برنامه مهیاست و تیم هم که تیم خوبی بود. از طرفی مسابقه هم در حوزه استارت‌آپ به نوبه خود یک اتفاق جدید بود، این شد که اجرای این برنامه را برعهده گرفتم.

پگاه همچنین تاکید کرد: سعی می‌کنم در اجرای مسابقه، در جهت برنامه حرکت کنم و این مسابقه که در یک حوزه تخصصی کار می‌کند را از هدف خود دور نکنم. همه نکات را با کارگردان مسابقه چک می‌کنم چون او اشراف بیشتری روی کلیت کار دارد و از اینکه چه اتفاقی می‌خواهد بیفتد و کار به کدام سمت برود، مطلعند. اگر هم نظری داشته باشم مطرح می‌ کنم اما در نهایت مهم این است که کار شسته رفته و تمیزی از آب دربیاید.

این بازیگر با اشاره به موضوع کسب و کارهای نوین و استارت‌آپ‌ها در مسابقه «اتاق صفر و یک» بیان کرد: من اصلا با این حوزه آشنایی نداشتم و خیلی اهل تکنولوژی نیستم، حتی در فضای مجازی هم حضور ندارم اما می‌بینیم که دنیا دارد به این سمت می‌رود و همه ناخودآگاه درگیر تکنولوژی‌های نوین می‌شوند؛ بنابراین تجربه خوبی بود که از نزدیک با گروه‌هایی آشنا شوم که نسبتِ نزدیکی با حوزه آی تی و تکنولوژی دارند. به عنوان مثال یکی از شرکت‌کنندگان، استارت‌آپی بود که خودمان با او کار کردیم و از او خرید کردیم، برایم جالب بود که چقدر زندگی با حضور این دوستان و ایجاد این استارت‌آپ‌ها راحت‌تر می شود. به نظرم حضور این استارت‌آپ‌ها در زندگی امروزه‌ی ما، بسیار پررنگ تر شده و اگر کسی وارد این حوزه شود باعث می شود کسب و کار به روزتری داشته باشد.

مجری «اتاق صفر و یک» درباره اهمیت برنامه‌سازی در حوزه استارت‌آپ‌ها گفت: خیلی مهم است که این گروه‌ها شناخته شوند تا تاثیرگذاری این برنامه بیشتر دیده شود. یکی از گروه‌ها برای چالش در موقعیت واقعی به میان مردم رفته بود و با معرفی استارت‌آپ‌ خود موفق به عقد قرارداد شد؛ بنابراین برنامه‌سازی در این حوزه هم به گسترش این کسب و کارها کمک می‌کند و هم افراد نخبه در این حوزه بیشتر شناخته می‌شوند.

حمیدرضا پگاه در پایان تاکید کرد: ترجیحم همچنان بازیگری است و اگر پیشنهاد دوباره‌ای برای اجرا داشته باشم خیلی باید درباره آن فکر کنم.

 

منبع: ايسنا
کد مطلب: ۳۵۶۶۶۰
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت