پیکر علیرضا غفاری از مقابل خانه هنرمندان تشییع شد

مراسم بدرقه پیکر علیرضا غفاری با حضور اهالی فرهنگ و هنر از مقابل خانه هنرمندان برگزار شد.

مراسم تشییع پیکر علیرضا غفاری، مجری و گوینده صبح امروز یکشنبه (۲۲ اسفند) ماه از مقابل خانه هنرمندان با حضور اهالی فرهنگ و هنر و چهره هایی همچون هوشنگ توکلی، احمد نجفی و ... برگزار شد.

 

مجید رجبی معمار- مدیرعامل خانه هنرمندان ایران  در سخنانی درباره  علیرضا غفاری گفت: مرحوم غفاری چند سال مسوولیت روابط عمومی خانه هنرمندان را داشتند. ایشان در زمره مجریان طراز اول تلویزیون بودند. وقتی که ما فقط یک شبکه داشتیم مردم با صدایشان آشنا بودند. قلم توانایی داشتند و کلمات نغز می گفتند. این جمله را مرحوم غفاری باب کرده بود که خانم ها  آقایان به خانه خودتان، خانه هنرمندان ایران خوش آمدید. ایشان بمب انرژی و پر از امید و روحیه بودند و این انرژی را به اطرافیان هم منتقل می کردند.  

رجبی معمار افزود: خبر درگذشتشان برای همه سخت است و حتما برای خانواده و همسرشان سخت تر  است. خدا به آن‌ها صبر دهد. چاره ای جز تسلیم در برابر اراده خداوند نیست. همه ما جز خوبی از ایشان به یاد نداریم. خوش چهره، خوش تیپ، خوش قلم و خوش سلیقه بودند.  هم اهل تئاتر و هنر تجسمی، هم منتقد و هم مجری عالم و واقف بودند. مرحوم غفاری جزو مجریان پیشکسوت و طراز اول صدا و سیما بودند.

پس از سخنان مدیر عامل خانه هنرمندان فیلمی با اجرا و شعرخوانی مرحوم علیرضا غفاری برای حاضرین پخش شد.

در ادامه مراسم، پیام تسلیت محمدباقر قالیباف_ رییس مجلس شورای اسلامی_ قرائت شد.

علیرضا غفاری، مجری و گوینده رادیو و تلویزیون پنجشنبه (۱۹ اسفند ماه) بر اثر سکته قلبی درگذشت.

این گوینده و مجری متولد سال ۱۳۳۴ و فارغ التحصیل رشته کارگردانی تئاتر در مقطع کارشناسی ارشد بود. او در سال ۱۳۹۱ عنوان برترین مجری برنامه های رمضانی تلویزیون را از آن خود کرده بود.

علیرضا غفاری سال‌ها برنامه‌های مختلفی را اجرا می‌کرد و مدیر روابط عمومی نهادهای مختلفی بود.

پیکر علیرضا غفاری از مقابل خانه هنرمندان تشییع شد

پیکر علیرضا غفاری از مقابل خانه هنرمندان تشییع شد

منبع: ايسنا
کد مطلب: ۳۵۸۱۴۶
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت