مراسم خواستگاری دو شرکت‌کننده در برنامه «عصر جدید»+فیلم

در برنامه شبِ یکشنبه، هفتم فرودینِ «عصر جدید»، امیرحسین شهپروصال در پایان اجرای خود که شامل دوبله انیمیشن و فیلم سینمایی بود از دوبلورِ زنی که او را همراهی می‌کرد، مریم منفرد، خواستگاری کرد و با وساطتِ احسان علیخانی، مجری برنامه، پاسخ مثبت گرفت.

مریم منفرد از شیراز و امیرحسین شهپروصال از همدان، دو تن از شرکت‌کنندگان شبِ یکشنبه، هفتم فروردینِ «عصر جدید» بودند که به دوبله انیمیشن و فیلم سینمایی پرداختند. اجرای این دو، با خواستگاری شرکت‌کننده مرد از شرکت‌کننده زن و پاسخ مثبت او به این خواستگاری پایان یافت. 

در پایان اجرای مریم منفرد و امیرحسین شهپروصال، شرکت‌کننده مرد که با سوال ژاله صامتی، داور «عصر جدید» در مورد نسبت‌شان روبه‌رو شد ابتدا پاسخ داد همکار هستیم ولی چند ماهی است که حرف‌هایی هست. او سپس از احسان علیخانی خواست تا موضوعی را با او در میان بگذارد و با رفتن نزد علیخانی از تصمیمش برای خواستگاری از شرکت‌کننده زن گفت. سپس علیخانی از مادر، پدر و برادر شهپروصال و مادر و خواهر منفرد و همچنین از ژاله صامتی درخواست کرد تا روی صحنه حضور پیدا کنند و این اجرا را با اهدای حلقه‌ای از طرف شهپروصال به منفرد پایان دهند.

 

منبع: خبر آنلاین
کد مطلب: ۳۵۸۵۰۳
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت