پژمان جمشیدی، مجید صالحی و باران کوثری در یک سریال جدید

«جوادپورشه» عنوان تازه‌ترین محصول شبکه نمایش خانگی است که به‌زودی به کارگردانی برزو نیک‌نژاد و با بازی پژمان جمشیدی و مجید صالحی جلوی دوربین می‌رود.

«جوادپورشه» که قرار است در قالب یک سریال برای پخش در شبکه نمایش خانگی تولید شود، ابتدا قرار بود در قالب فیلم سینمایی تهیه شود. اما همزمانی پیش‌تولید این فیلم با شروع پاندومی ویروس کرونا و متعاقب آن تعطیلی سینماها موجب شد تا عوامل تولید این پروژه تصمیم بگیرند با گسترش داستان و تغییراتی در فیلمنامه آن را در قالب سریالی ۱۲قسمتی تولید کنند.

این سریال از اواخر سال گذشته وارد مرحله پیش تولید و انتخاب بازیگر شد. پژمان جمشیدی از همان زمانی که قرار بود این کار در قالب فیلم سینمایی تولید شود، انتخاب شده بود و بنابراین حضورش در نسخه سریال قطعی بود. مجید صالحی دیگر بازیگری است که حضورش در این سریال قطعی شده است. این اولین تجربه همکاری مشترک مجید صالحی و پژمان جمشیدی است. علاوه بر این دو بازیگر باران کوثری هم در این پروژه حضور دارد. الهام اخوان که در کارهای اخیر برزو نیک‌نژاد حضور ثابت داشته در این سریال هم عهده‌دار یکی از نقش‌های اصلی است.

«جواد پورشه» نام موقت این سریال است که تا زمان پخش نام جدید آن انتخاب خواهد شد. برزو نیک‌نژاد این سریال را برای پخش از پلتفرم «فیلمنت» می‌سازد.

منبع: فیلم نیوز
کد مطلب: ۳۵۹۱۱۸
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت