واکنش سروش صحت به حذف از «کتاب‌باز»؛ الان وقتش نبود

سروش صحت در صفحه اینستاگرامی که داستان‌هایش را در آن منتشر می‌کند، داستانی منتشر کرد که پایان تلخش و عبارت «الان واقعا وقتش نبود» را می‌توان واکنشی به حذف شدنش از برنامه «کتاب‌باز» دانست.

او نوشت:

«اول اردیبهشت، درخت‌ها سبز و پُربرگ شده‌اند. برگ‌های جوان و باطراوت که سبز هستند، اما نه سبزسیر، بیشتر مغزپسته‌ای رنگ هستند. باد لابه‌لای شاخه‌ها حرکت می‌کرد و پرنده‌ها از این شاخه به آن شاخه می‌پریدند. راننده تاکسی گفت: «من عاشق اردیبهشت هستم. در اردیبهشت از رانندگی خسته نمی‌شوم، بگو شانزده ساعت پشت هم بنشین پشت فرمان، می‌نشینم.» حق با راننده بود. به خصوص که خیابان هم خلوت بود و ترافیکی نداشت. راننده گفت: «نگاه کنید… این درخت‌ها را نگاه کنید، به این پرنده‌ها نگاه کنید، آدم سیر نمی‌شود…» هنوز جمله‌اش تمام نشده بود که ماشینی که از یک فرعی بیرون می‌آمد، با سرعت و محکم به در عقب تاکسی کوبید. تاکسی تکان محکمی خورد. راننده گفت: «الان وقتش نبود… الان واقعا وقتش نبود.»

 

 

الان وقتش نبود!

 

در همین حال یک منبع آگاه در تلویزیون با اشاره به خبرهای صحیح روزهای اخیر درباره برنامه "کتاب باز" و حذف سروش صحت از اجرای این برنامه شبکه نسیم از "میثم نیلی" به عنوان مسئول مستقیم این دستور یاد کرد و گفت: نیلی که دبیر شورای کتاب سازمان صداوسیماست از ابتدا با این برنامه و مجری آن زاویه داشت و با تغییر مدیریت شبکه نسیم، در اقدامی فوری دستور حذف سروش صحت را صادر کرد که "محمدرضا خوشرو" مدیر جدید شبکه نیز آن را پذیرفت.

 میثم نیلی هم اکنون وزیر سایه وزارت ارشاد است که علاوه بر مسئولیت تمام عزل و نصب های وزارت ارشاد، در صداوسیما نیز جزو حلقه اصلی گروه تحول گرایان با حضور علی فروغی، فرید حدادعادل و وحید جلیلی است. نیلی، برادر داماد رئیس‌جمهور است!

 

کد مطلب: ۳۵۹۱۹۶
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت