فریبا کوثری فصل دوم «احوالپرسی» را افتتاح می‌کند

فصل دوم برنامه احوالپرسی از جمعه شانزدهم اردیبهشت با حضور فریبا کوثری و مهدی یغمایی در قاب شبکه دو جای می‌گیرد.

فصل نخست احوالپرسی که پیش از این در ۳۳ قسمت تهیه و تولید شده بود و آخرین قسمت آن در آخرین روز نوروز به روی آنتن رفته بود، با تغییراتی جدید از جمعه ۱۶ اردیبهشت مهمان خانه مخاطبان خواهد شد.

این برنامه در نخستین قسمت از فصل دوم خود، میزبان فریبا کوثری (بازیگر) و مهدی یغمایی (خواننده) خواهد بود.

در این برنامه ندا غفاری با فریبا کوثری به گفتگو می‌نشیند. فریبا کوثری از بانوان بازیگر در عرصه سینما و تلویزیون و نمایشهای رادیویی کشورمان است که فعالیت خود را از سال ۶۷ آغاز کرده و در ۲۱ فیلم سینمایی که در سینما اکران شده و ۲۰ مجموعه تلویزیونی به ایفای نقش پرداخته است. 

در بخش دیگری از برنامه، مهدی یغمایی از خوانندگان پاپ و تلفیقی کشورمان، علاوه بر پاسخ به سؤالات مجتبی نظری که فقط صدای ایشان را در برنامه می‌شنویم، ترانه‌های زیبایی را تقدیم مخاطبان و حضار می‌کند. 

فصل دوم برنامه احوالپرسی تغییراتی را در ساختار به ویژه بخش مسابقات خواهد داشت. در هر قسمت، حضار شرکت کننده در برنامه برای جذابیت و پویایی بیشتر مسابقه مشارکت خواهند داشت. عروسک سلیم خاطرخواه در بخش مسابقات و اجرای برنامه همراه ندا غفاری (مجری برنامه) خواهد بود.

«احوالپرسی» کاری از گروه خانواده شبکه دو به تهیه‌کنندگی و کارگردانی سیدجواد سیدمحسنی و اجرا ی ندا غفاری در ۳۰ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای با هدف ایجاد لحظات شاد، مفرح و آرامش‌بخش از جمعه شانزدهم اردیبهشت، جمعه‌ها ساعت ۲۱:۱۵ روانه آنتن این شبکه خواهد شد.

منبع: ایرنا
کد مطلب: ۳۵۹۴۰۶
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت