با حکم احمد نوروزی؛

مدیر جدید آی فیلم منصوب شد/ احسان کاوه قائم مقام برون مرزی

معاون برون مرزی صدا و سیما مرتضی شمسی را به عنوان مدیر شبکه آی فیلم منصوب کرد.

احمد نوروزی معاون برون مرزی صدا و سیما، طی حکمی مرتضی شمسی را به عنوان مدیر شبکه آی فیلم منصوب کرد.

حکم معاون برون‌مرزی بدین شرح است:

«جناب آقای مرتضی شمسی

نظر به بهره‌مندی از مراتب تعهد، دانش و تجارب موفق جناب‌عالی در تولید تلویزیونی و مدیریت پیام، به‌موجب این حکم به‌ سمت «مدیر شبکه آی‌فیلم» منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود در مسئولیت جدید، ضمن توجه به سرفصل‌های اساسی برنامه تحول رسانه ملی، تمرکز هرچه بیشتر بر محتوای ارائه ‌شده از آنتن شبکه را وجهه نظر قرار دهید و آرایش متناسب جدول‌پخش در کانال‌های چهارگانه، بهبود کیفی و کمی برنامه‌های تولیدی، ارتقای گرافیک و عناصر بصری و بسط زمینه‌های ارتباط فرهنگی بیشتر با مخاطبان را به ‌منظور ترویج سبک زندگی ایرانی- اسلامی، معرفی فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی، گسترش زبان و ادبیات غنی و پرارج فارسی و معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های حوزه آثار نمایشی ایرانی پیگیری نمایید.

از برادر عزیزم، جناب آقای مهدی مجتهد که در طول سالیان پیش عهده‌دار مدیریت این شبکه بوده‌اند، صمیمانه قدردانی می‌کنم و برای جناب‌عالی آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.»

انتصاب قائم مقام جدید معاون برون مرزی سازمان صدا و سیما

احسان کاوه با حکم احمد نوروزی به عنوان قائم مقام معاون برون مرزی سازمان صدا و سیما منصوب شد. این مسئولیت قبلا بر عهده مهدی مجتهد بود، که اکنون عهده دار مسئولیت قائم مقام ریاست سازمان صدا و سیما بوده و در این حکم از زحمات ایشان سپاسگزاری شده است.

متن حکم به این شرح است:

جناب آقای احسان کاوه

از آنجا که به‌لطف خداوند، از تعهد، دانش حرفه‌ای و شناخت وافی از روندها و بایسته‌های صف و ستاد در عرصه فعالیت‌ رسانه‌های بین‌المللی برخوردارید، به‌موجب این حکم به سمت «قائم‌مقام معاون برون‌مرزی صداوسیما» منصوب می‌شوید.

نظارت بر انطباق عملکرد حوزه‌های ستادی و پشتیبانی با نیازها و مقتضیات سرمایه انسانی، بودجه و منابع مالی، طرح‌وبرنامه‌ریزی و... معاونت؛

تسهیل بهره‌ورانه، اتخاذ رویه‌های هم‌افزا و رفع موانع و اصطکاک‌ها در مسیر حرکت حوزه صف؛

نظارت بر پیشبرد برنامه تحول ساختاری رادیوهای معاونت و راهبردهای تحولی در شبکه‌های تلویزیونی؛

نظارت بالادستی بر ساختار عملکرد دفاتر نمایندگی معاونت در خارج از کشور؛

ارتباط سازنده با بخش‌های درون‌سازمانی و تعامل با سازمان‌ها و نهادهای برون‌سازمانی در راستای ایفای مأموریت‌های کلان معاونت؛

نظارت بر حسن اجرای سازوکارهای انتصاب مدیران و ارزیابی عملکردها

و نیز اداره شوراهای تخصصی مرتبط با برخی زمینه‌های فوق، از جمله مواردی است که انتظار می‌رود با حضور جناب‌عالی در این مسئولیت خطیر پیگیری شود.

لازم می‌دانم از مساعی برادر ارجمندم، جناب آقای مهدی مجتهد در این پست، کمال سپاس را به جا آورم و برای جناب‌عالی نیز از درگاه ایزد منان، موفقیت و سربلندی مسئلت کنم.»

منبع: مهر
کد مطلب: ۳۵۹۷۰۹
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت