پاسخ رئیس صدا و سیما درباره بازگشت عادل فردوسی پور

جبلی رئیس صداوسیما گفت: اگر موضوع عادل فردوسی پور در دوره من اتفاق می افتاد تمام تلاشم را می کردم که از تلویزیون نرود. البته ضمانت نمی دادم که موفق بشم ولی تمام تلاشم را می کردم.

پیمان جبلی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره نقش صدا و سیما در اجرای نظام پرداخت یارانه‌ها گفت: یک اقدام ضروری و لازم است که باید در اقتصاد کشور اتفاق بیفتد. صدا و سیما تریبون خود را برای تبیین این طرح و اطلاع رسانی در مورد آن و انتقال دیدگاه‌های مردم به مسولین و انتقال توضیحات و تبیین مسئولان به مردم در اختیار دولت قرار داده است. ما از همه ظرفیت‌ها استفاده می‌کنیم که حداکثر استفاده رسانه‌ای ممکن برای برقراری ارتباط بین مردم و مسئولان در اجرای این طرح فراهم شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا برای شما کمک معیشتی واریز شده است می گوید خیر. ما باید مراجعه کنیم بلکه اسم ما را هم به سیستم وارد کنند. باید بررسی کنیم ببینیم که چرا جزو ۱۰ درصد نیستیم.

جبلی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه صدا و سیما در خصوص مجری‌هایی که ممنوع التصویر هستند و یا با اتفاقاتی از صدا و سیما رفتند، چه تدبیری می‌اندیشد و در مورد بازگشت عادل فردوسی پور به صدا و سیما چه تصمیمی گرفته می‌شود توضیح داد: در دوره تحولی جدید در صدا و سیما، بار‌ها گفتم و باز هم می‌گویم آنتن صدا و سیما برای نزدیک شدن بیشتر به مردم و دادن عرصه به سرمایه‌های ارزشمند باز هست و این امکان وجود دارد. در این دوره ما تلاش خواهیم کرد که حداکثر امکان استفاده از تریبون رسانه ملی برای نزدیک‌تر شدن به مردم فراهم شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
کد مطلب: ۳۵۹۸۷۸
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت