فصل سوم گاندو ساخته می‌شود/ دولت سیزدهم حامی معنوی و رفع کننده موانع است

مهدی نقویان مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری اندیشه شهید آوینی در در نشست خبری این مجموعه‌، ضمن اشاره به سریال‌های در حال ساخت این موسسه در سال ۱۴۰۱ گفت: مجموعا فرایند ساخت ۸ سریال را در ژانرهای مختلفی در سال ۱۴۰۱ دنبال می‌کنیم که این آثار شامل سریال‌های لاجوردی، رویان، گاندو۳، ترور، محرمانه، سرباز کوچک امام، شب دیجور و سپنتا است.

نقویان ضمن اشاره به وضعیت فعلی تولید فصل سوم سریال گاندو گفت: در همه دولت‌ها امکان نفوذ وجود دارد، لذا نفوذ در یک دولت بیشتر رخ می‌دهد و در یک دولت کمتر. دولت سیزدهم در تهیه و تولید گاندو حمایت معنوی می‌کند در حالیکه دولت قبل مشکلات و موانعی در پیشبرد پروژه ‌ها ایجاد کرده بود ولی دولت کنونی همراه و رفع‌کننده موانع در روند تولید آثار است. 

مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری اندیشه شهید آوینی در رابطه با آثار نمایشی  در دست ساخت ادامه داد: مینی سریال ترور در ایام سالگرد حاج قاسم آماده می‌شود و داستان آن در مورد یکی از ترورهای ناموفق حاج قاسم در داخل کشور است. این سریال در روند کیفی سازی است و یکی از کارگردانان به نام کشور کارگردانی آن را بر عهده می‌گیرد.

همچنین سریال محرمانه در رابطه با تولید واکسن کرونا و مشکلاتی است که دشمنان در پیشرفت علمی کشور ایجاد می‌کنند. این سریال پربازیگر در ژانر علمی و جاسوسی ساخته شده و کارگردان آن محمود معظمی است...

منبع: فارس
کد مطلب: ۳۶۰۰۴۲
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت