«سینمادو» با اجرای افخمی روی آنتن می‌رود/ بررسی حواشی جشنواره کن با حضور بهروز شعیبی

«سینمادو» با اجرای بهروز افخمی و با حضور بهروز شعیبی، سعید مستغاثی و امیر قادری، پانزدهم و شانزدهم خرداد روانه آنتن شبکه دو می‌شود.

 ویژه برنامه سینمایی «سینما دو» با نگاهی به آثار هنری و آثار کارگردانان در زمینه آثار معناگرا بالأخص موضوعات مرتبط با امام رضا(ع)، حواشی جشنواره کن و «عنکبوت مقدس» با اجرای بهروز افخمی در روز یکشنبه پانزدهم و شانزدهم خرداد به روی آنتن می‌رود. افخمی میزبان بهروز شعیبی، سعید مستغاثی و امیر قادری خواهد بود.

در این برنامه علاوه بر معرفی آثار بهروز شعیبی به عنوان یکی از کارگردانان و بازیگران موفق در زمینه آثار معناگرا و مذهبی، درخصوص آثار تهیه شده توسط کارگردانان کشورمان با موضوع امام رضا(ع) و زیارت حرم مطهر آن امام رئوف و سکانسهایی که در آنها به موضوع امام رضا(ع) توجه ویژه‌ای شده است همچون «دو چشم بی‌سو»، «کیمیا»، «به آهستگی»، «سه‌گانه زائر»، «هرشب تنهایی»، «در شب»، «در انتظار معجزه»، «آسمان هشتم»، «بیا از گذشته حرف بزنیم»، «ولایت عشق»، «پرده‌نشین» اشاره شد. همچنین به جدیدترین اثر بهروز شعیبی به نام «بدون قرار قبلی» و شنیدن خاطراتی از تهیه و تولید این فیلم از زبان ایشان پرداخته شد.

در بخش دوم برنامه نیز شاهد گفتگوی بهروز افخمی با سعید مستغاثی و امیر قادری از کارشناسان حوزه سینما پیرامون مسائل و حواشی مربوط به جشنواره کن و واکاوی آنها بودیم.

برنامه «سینمادو» به تهیه‌کنندگی محمد تنکابنی بصورت زنده و با اجرای بهروز افخمی، یکشنبه پانزدهم خرداد ساعت ۲۲:۴۰ به مدت ۱۲۰ دقیقه و دوشنبه شانزدهم خرداد ساعت ۲۳:۴۰ روانه آنتن شبکه دو خواهد شد.

منبع: فارس
کد مطلب: ۳۶۰۱۸۲
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت