تغییرات تازه تلویزیون چیست؟

مدیر شبکه دو سیما طی احکامی ناصر آراسته را به عنوان قائم مقام مدیر شبکه دو، سحر دانشور را به عنوان مشاور مدیر شبکه در امور زنان و مرضیه فرآورده را با حفظ سمت قبلی به عنوان سرپرست طرح و برنامه منصوب کرد.

حامد بامروت‌نژاد، مدیر شبکه دوسیما به تازگی حکمی منتشر کرد و در آن ناصر آراسته را به عنوان قائم مقام مدیر شبکه دو و سحر دانشور را به عنوان مشاور مدیر شبکه در امور زنان معرفی کرد. پیش از این حمیدرضا دیبائی‌خو به عنوان قائم مقام و حبیب میدانچی به عنوان مدیر طرح و برنامه این شبکه مشغول به فعالیت بوده‌اند.

در متن این نامه آمده:

«بدون تردید رسانه ملی با توجه به فراوانی و گستردگی جامعه هدف، با حضور نیروهای توانمند، معتقد و متعهد به آرمان‌های انقلاب اسلامی همچون جنابعالی، نقش و اثربخشی خود را عمیق‌تر و وسیع‌تر از گذشته در مسیر دستیابی به اهداف و تحقق برنامه‌ها خواهد گذاشت.»

او همچنین در حکم مشاور مدیر شبکه در امور زنان، بر احیای مرجعیت خانواده در تولیدات و تبدیل شبکه به بازوی مرجعیت خانواده، استفاده از ظرفیت‌های بومی خانواده ایرانی- اسلامی برای الگوسازی، به تصویر کشیدن چهره زن ایرانی در اقلیم‌های گوناگون، نمایش نهضت انقلاب اسلامی با محوریت زنان مربی و جامعه‌ساز و پیگیری مطالبات زنان در شبکه تاکید کرده است.

مدیر شبکه دوسیما در حکم ابلاغی سرپرست طرح و برنامه که توأمان عهده دار مدیریت اطلاعات و برنامه‌ریزی این شبکه نیز است، ضمن با اهمیت شمردن برنامه‌ریزی محتوایی برای تولیدات پیش رو و پیش‌بینی برنامه‌سازی شایسته در مناسبت‌های ملی و مذهبی، بر تقویت زیرساخت‌های موثر در طراحی و نظارت کیفی بر تولیدات این شبکه، تقویت زیرساخت‌های مؤثر در طراحی و نظارت کیفی بر تولیدات و همچنین بهره‌گیری شایسته از توان کارشناسی و تخصصی موجود در بدنه نیروی انسانی شبکه تأکید نمود.

منبع: خبر آنلاین
کد مطلب: ۳۶۰۳۳۳
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت