زمانِ پخش فینال «عصر جدید» مشخص شد

فینال مسابقه استعدادیابی فصل سوم "عصر جدید" در حالی شب عید سعید قربان روی آنتن خواهد رفت که هنوز خبر رسمی مبنی بر ادامه ساخت این مسابقه تلویزیونی نیامده است.

زمانِ پخش فینال «عصر جدید» مشخص شد

فینال فصل سوم «عصرجدید»، شب عید سعید قربان روی آنتن خواهد رفت و نتیجه نهایی در قالب برنامه زنده همزمان با عید غدیرخم از شبکه سه اعلام خواهد شد.

«عصر جدید» در حالی به پایان فصل سوم نزدیک می‌شود که هنوز خبری رسمی مبنی بر ادامه ساخت فصل جدید از سوی مسئولان تلویزیون و سازندگان آن اعلام نشده است.

در حالی که این روزها بسیاری از صفحات فضای‌مجازی این گمانه‌زنی را داشته‌اند احسان علیخانی و مهران مدیری و برخی دیگر کنار گذاشته خواهند شد. 

مدیر شبکه نسیم به تازگی این موضوع را تکذیب کرده و گفته است: ما حذف نداریم و فقط برندها باید ارتقاء فرمی و محتوایی پیدا کنند و بعد از برهه‌ای استراحت به آنتن برگردند.  

پیگیری‌ها نشان می‌دهد این موضوع برای برخی از برندهای مهم دیگری همچون «عصر جدید» هم صِدق می‌کند و فقط باید دید که دورانِ استراحت و آمادگی مجدد برنامه‌سازانِ «عصر جدید» مثلِ دوره قبل طولانی خواهد شد و یا همچون فصل اول با یک وقفه کوتاهی دوباره به آنتن برخواهند گشت؟

منبع: همشهری آنلاین
کد مطلب: ۳۶۰۴۰۸
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت