تلویزیون اینترنتی «شهر تی وی» افتتاح شد

تلویزیون اینترنتی «شهر تی وی» با حضور وزیر کشور کار خود را آغاز کرد.

تلویزیون اینترنتی «شهر تی وی» با حضور احمد وحیدی وزیر کشور، مهدی جمالی نژاد رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و جمعی از مسئولان کشور در سومین نمایشگاه شهر هوشمند ایران، افتتاح شد. شهر تی وی با تلاش یک شرکت فناور راه اندازی شد.

این تلویزیون اینترنتی سعی دارد تا در حوزه معرفی شهرهای ایران فعالیت جدی داشته باشد و در زمینه توسعه صنعت، معرفی جاذبه‌های طبیعی - گردشگری، ویژگی‌ها، آدب و رسوم مردم شهرهای مختلف و توانمندی‌های آنها، اهدافی دارد. همچنین سعی به فراهم کردن بستری برای توسعه فرهنگی و اقتصاد شهرهای کشور دارد به همین منظور به معرفی کسب و کارها و اشتغالزایی در سال « تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرینی» می‌پردازد.

سعید مرادی مدیر تلویزیون اینترنتی شهر تی وی، وجود شبکه‌های تلویزیونی اینترنتی را در جهان امروز رسانه، ضرورتی اجتناب ناپذیر و یک پنجرۀ فرصت برای حوزه‌های دانش بنیان و شبکه هوشمند شهری دانست. کانال‌های اخبار شهری، مستند و مشاغل تاکنون برای این رسانه راه اندازی شده‌اند.

شهر تی وی با مجوز رسمی صداوسیمای جمهوری اسلامی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر، راه‌اندازی شده است. این تلویزیون اینترنتی از طریق  https://shahrtv.com قابل دسترسی است.

منبع: فارس
کد مطلب: ۳۶۰۸۳۷
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت