ببینید | حضور سرزده احسان علیخانی در فینال جوکر

امروز پنجمین و آخرین قسمت فینال «جوکر» پخش می‌شود که با توجه به تیزر پخش‌شده در پایان قسمت قبل، معلوم است که این قسمت با حضور احسان علیخانی متفاوت‌تر شده است.

 حضور سرزده احسان علیخانی در قسمت آخر سریال رئالیتی شو جوکر به یکی از پربازدیدترین ویدیوهای فضای مجازی تبدیل شده است. احسان علیخانی کارگردان سریال جوکر است. سریالی از شبکه نمایش خانگی که در هفت فصل پخش، توجه بینندگان زیادی را به خود جلب کرده است.

این اولین تجربه احسان علیخانی در تولید برنامه برای شبکه نمایش خانگی است. این مسابقه که با الگوبرداری از نمونه‌های موفق خارجی ساخته شده است، به این گونه بوده که تعدادی از چهره‌های مشهور هنری، ورزشی، اجتماعی و… به مدت ۶ ساعت در یک اتاق در بسته به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.

در تیزری که در پایان قسمت چهارم فصل هفتم سریال جوکر از قسمت آخر این برنامه منتشر شد، احسان علیخانی پس از پایان رقابت نخندیدن بازیگران حاضر در این رئالیتی‌شو وارد صحنه می‌شود.

کلیپ حضور احسان علیخانی در قسمت آخر جوکر ساعاتی پس از انتشار آن در تیزر پایانی این سریال، در فضای مجازی به یکی از ویدیوهای پربازدید تبدیل شد و برخی کاربران گفتند که اگر خود علیخانی یکی از شرکت‌کنندگان باشد، حتما بیشترین بازدید جوکر در بخش نمایش خانگی رقم می‌خورد.

احسان علیخانی که کارگردان رئالیتی شو جوکر بوده، حالا قرار است در قسمت آخر و پس از مشخص شدن فینالیست و برنده نهایی، جلوی دوربین برود و وارد صحنه شود. تیزر کوتاهی از حضور احسان علیخانی در قسمت چهارم  فصل هفتم جوکر قسمت آخر جوکر منتشر شده که در ادامه می‌توانید آن را ببینید.

 

منبع: همشهری آنلاین
کد مطلب: ۳۶۰۸۴۲
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت