بلبشو در شبکه‌ی نمایش خانگی

در شرایطی که تهیه‌کننده‌ی "روزی‌روزگاری مریخ"ِ پیمان قاسم‌خانی، دلایل فنی را برای حذف آن از نماوا مطرح کرده، این پلتفرم اعلام کرد که دلیل حذف این سریال، نداشتنِ مجوز ساترا بوده! مجموعه‌ای که می‌شود انتقادهای کیفی هم به‌آن وارد کرد.

سریال «روزی روزگاری مریخ» به کارگردانی مشترک محسن چگینی و پیمان قاسمخانی به دلیل نداشتن مجوز پخش از روی پلتفرم «نماوا» حذف شد.

 

 روز سه‌شنبه ۲۱ تیرماه قسمت نخست سریال «روزی روزگاری مریخ» به کارگردانی مشترک پیمان قاسمخانی و محسن چگینی به شکل مشترک توسط دو پلتفرم نماوا و فیلیمو منتشر شد؛ ساعاتی بعد از انتشار، نماوا این سریال را از روی پلتفرم خود حذف کرد. محسن چگینی علت حذف سریال را مشکل فنی اعلام کرد ؛ اما روابط عمومی نماوا در توضیحی ضمن رد ادعای کارگردان سریال «روزی روزگاری مریخ» دلیل این اتفاق را اینطور توضیح داد :«دلیل اصلی حذف این سریال، نداشتن مجوز رسمی ساتراست. با پیگیری مدیران‌ نماوا بعد از ارائه مجوز رسمی ساترا از سوی تهیه‌کننده، ادامه این سریال در پلتفرم نماوا پخش خواهد شد.»

 

روز چهارشنبه بیست و دوم تیرماه قسمت دوم این سریال پخش شد. قرار است سریال «روزی روزگاری مریخ» از هفته آینده فقط روزهای سه‌شنبه پخش شود.

منبع: فیلم نیوز
کد مطلب: ۳۶۱۰۹۴
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت