اشکان اشتیاق مطرح کرد؛

۲۸ سال است نقش پسر خانواده را دارم!/ وقتی عطاران دایی ام بود

اشکان اشتیاق در برنامه «شب فیروزه‌ای» شبکه ۵ بیان کرد که از ۱۰ سالگی نقش پسر خانواده را بازی می‌کردم و الان هم که ۳۸ سالم است باز هم نقش پسر خانواده را بازی می‌کنم.

 اشکان اشتیاق با حضور در برنامه تلویزیونی «شب فیروزه‌ای» که شب گذشته (چهارشنبه ۵ مرداد) از شبکه ۵ سیما پخش می‌شد، درباره فعالیت این روزهای خود گفت: این روزها استراحت می‌کنم و مشغول صحبت با پیشنهاداتی هستم که بهم می‌شود، تا ببینم چه اتفاقی رخ می‌دهد.

وی درباره اینکه چرا برخی از کارهای نمایشی دیده می‌شود و برخی دیگر خیر، گفت: نمی‌دانم چرا این اتفاق رخ ‌می‌دهد، اما برای من هم رخ داده است؛ برخی از کارها بوده که احساس می‌کردم خیلی خوب از آب درمی‌آید اما مخاطبان از آن استقبالی نکردند؛ در نقطه مقابل کارهایی هم بوده است که احساس می‌کردم خیلی خوب نشود اما درخشان شده است.

اشتیاق با اشاره به اینکه از بچگی وارد عرصه بازیگری شده است، گفت: از ۱۰ سالگی نقش پسر خانواده را بازی می‌کردم و الان هم ۳۸ سالم است باز هم نقش پسر خانواده را بازی می‌کنم! البته جالب است که در این سال‌ها و در سریال‌ها خیلی هم نقش فرد متاهل را بازی نکردم و همیشه پسر خانواده بودم. فکر می‌کنم اولین بار در سریال «سه دونگ سه دونگ» به کارگردانی شاهد احمدلو بود که خواستگاری رفتم.

او در پاسخ به سوال مجری برنامه مبنی بر اینکه قصد کارگردانی دارد یا خیر، گفت: دوست دارم کارگردان باشم، اما ممکن نیست. کارگردانی نسبت به بازیگر مسئولیت بیشتری دارد و به نظرم کمی سخت است. البته یکی از مشکلاتی که با کارگردان‌ها دارم این است که همیشه می‌گویند این کار را بکن و این‌گونه بازی کن. دوست دارم اجازه بدهند بازی دلخواهم را ارائه دهم.

اشتیاق درباره تجربه کار کردن با رضا عطاران گفت: در سریال «دنیای شیرین» او نقش دایی مرا بازی می‌کرد و در «سیب خنده» نیز در کنار ایشان بودم. دنیای شیرین اولین کاری بود که نقش اصلی بازی می‌کردم و سیب خنده دومین کاری بود که نقش اصلی داشتم. به نظرم این ۲ سریال خیلی دیده شد و طرفداران زیادی داشت. هم‌چنین در سریال «زیر آسمان شهر» خیلی دیده شدم. آن زمان ۱۶ ساله بودم. بعد از آن دوران بلوغم بود و چند مدتی کار نکردم. در گذشته کارها بیشتر دیده می‌شد؛ شاید به این دلیل است که آن زمان مردم بیشتر تلویزیون نگاه می‌کردند.

بازیگر سریال «سه در چهار» درباره اینکه آیا نقش جدی بازی می‌کند یا خیر، گفت: بیشتر کار طنز کردم اما پیشنهاداتی برای بازی در سریال‌های جدی هم داشتم.

وی هم‌چنین در پاسخ به پرسش مجری «شب فیروزه‌ای» درباره اینکه به اجرای تلویزیونی فکر می‌کند، گفت: فکر نکردم و فکر هم نمی‌کنم، چرا که به نظرم اجرای تلویزیونی سخت است.

برنامه «شب فیروزه‌ای» شب گذشته از شهرستان فیروزکوه روی آنتن رفت و مهمانان دیگری نظیر میلاد کیانی خواننده، بهنام برار استندآپ کمدین و سیداحمد رسولی‌نژاد نماینده مجلس داشت.

برنامه تلویزیونی «شب فیروزه‌ای» کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما است که از شنبه تا چهارشنبه به تهیه‌کنندگی غلامرضا حیدری و با اجرای ابوالفضل آقاخانی از ساعت ۲۱ روی آنتن می‌رود.

منبع: مهر
کد مطلب: ۳۶۱۴۳۷
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت