فصل جدید «پایش» روی آنتن می‌رود

برنامه گفتگو محور «پایش» با رویکردی نو به مسائل اقتصادی از این هفته سه شنبه 8 شهریورماه ساعت 23:15 روانه آنتن شبکه یک سیما می‌شود.

«پایش» با نگاه امیدآفرینی مطالبه گر درخواست‌ها و نیازهای مردم خواهد بود و با تیمی جدید و ساختار و دکوری نو به مسائل اقتصادی روز کشور می‌پردازد.

«پایش» در ساختار جدید در کنار موضوع ویژه هر هفته؛ به معرفی کارآفرین‌های دانش بنیان خواهد پرداخت. علاوه بر این در بخش اخبار اقتصادی هفته مسائل جاری مورد بررسی قرار می گیرد. آیتم مساله هفته به پیگیری یک مساله می‌پردازد و هفته آتی نتیجه آن را به مخاطبان اعلام می‌دارد.

از دیگر بخش‌های برنامه تحلیل بازار در چهار بازار اصلی: طلا و سکه، بورس، ارز و رمزارز خواهد بود. که در کنار این چهار بازار به نوسانات جدی دیگر از جمله بازار مسکن نیز پرداخته خواهد شد.

این برنامه در کلیات دستخوش تغییراتی اساسی شده است و با پوست اندازی به بلوغ پایش رسیده است و به دنبال بررسی چالش‌ها و ارائه راهکار برای مسائل و مشکلات است.

«پایش» با اجرای مقداد خداداد و تهیه کنندگی سهیل سلیمانی درگروه دانش و اقتصاد شبکه یک سیما تولید شده است و سه شنبه ها ساعت 23:15 از این شبکه پخش می‌شود.

منبع: فارس
کد مطلب: ۳۶۲۱۹۰
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت