مناظره شبکه چهار چرا دیشب پخش نشد؟/ مدیر شبکه تعطیلی را تکذیب کرد

حسین شاه مرادی مدیر شبکه چهار به شائبه تعطیلی برنامه مناظره‌محور «شیوه» واکنش نشان داد و تأکید کرد که از هفته آینده این برنامه به آنتن شبکه بازمی‌گردد.

مناظره شبکه چهار چرا دیشب پخش نشد؟/ مدیر شبکه تعطیلی را تکذیب کرد

 بیش از یک هفته است که شبکه چهار مناظره‌هایی را با نام «شیوه» برگزار می‌کند که این مناظره‌ها به تناسب بحث‌های این روزهای جامعه در گرفته است. از بحث حجاب و گشت ارشاد گرفته تا مباحث مبنایی‌تری مثل حکومت، قوانین و تغییرات آن‌ها، توسعه فرهنگ و… که هر یک از این موضوعات به صورت نظری و تئوریک به بحث گذاشته شدو دو طرف آرای موافق و مخالف خود را ارائه کردند.

اولین قسمت از این برنامه با مناظره طرفین بر سر گشت ارشاد شروع شد که سعید شریعتی و جلیل محبی مهمانان این برنامه بودند و بعد از آن هم مهمانان دیگری در هر دو طرف مخالف و موافق بحث‌ها حضور یافتند که می‌توان گفت حتی انتخاب مهمانان نیز با اقبال مخاطب همراه بوده است.

گفتگوهایی که هر یک از آنها در این چند وقت بارها مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفتند و بخش‌های زیادی از این ویدئوها در فضاهای شخصی و رسمی رسانه‌ها و چهره‌های خاص و عام بازنشر شده است.

این اقبال به برنامه «شیوه» در همین چند وقت چندین بار نگرانی‌های را درباره تعطیلی برنامه در فضای مجازی مطرح کرد، با این حال صداوسیما حتی با جسارت و همت بیشتری بر تعداد قسمت‌های این برنامه افزود و محند حامدی مدیر گروه فرهنگ و اندیشه شبکه چهار سیما چندی پیش خبر داد که تعداد قسمت‌های این برنامه موقتاً بیشتر شده است.

شب گذشته ۱۱ مهرماه اما این برنامه بعد از مدتی پخش هر شبی، روی آنتن نرفت و دوباره شائبه تعطیلی برنامه را پیش آورد که این بار حسین شاهمرادی مدیر شبکه چهار سیما در توئیتی از دلیل پخش نشدن برنامه نوشت.

شاهمرادی در توضیح این اتفاق نوشت: «تعطیلی برنامهٔ «شیوه» شایعه است. از شنبه شب (پنج روز دیگر) به آنتن بازخواهد گشت. تیم تولید، برای ارتقای کیفیت کار، به یک وقفهٔ کوتاه چند روزه نیاز داشت.»

«شیوه» این شب‌ها یکی از اتفاقات خوب رسانه ملی را رقم زده است که امید می‌رود پخش این برنامه حتی در ادامه با موضوعات و رویکردهای دیگری ادامه یابد.

منبع: مهر
کد مطلب: ۳۶۲۸۷۰
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت